Неймовірна швидкість і чіткість: Мережу підірвало відео з найдовшою української скоромовкою

За п'ять хвилин дівчина вимовила більше 70 українських скоромовок.

Телеведуча здивувала небувалою швидкістю і чіткістю. Фото: youtube.

Журналіст Михайло Ганницький опублікував забавний ролик з найдовшою української скоромовкою. Відповідним відео він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Слід зазначити, що відео містить 688 слів і увібрало в себе більше 70 українських скоромовок.

У ролику, який знято у форматі випуску програми новин, ведуча з серйозним обличчям вимовляє одну за одною скоромовки. І так триває майже 5 хвилин.

Відзначимо, що дівчина вимовляє скоромовки чітко, витримуючи паузи і логічні наголоси, артистично і в той же час швидко.

Скоромовка - коротка, синтаксично правильна фраза на будь-якій мові зі штучно ускладненою артикуляцією. Скоромовки містять близькі за звучанням, але різні фонеми (наприклад, c і ш) і складні для вимови поєднання фонем. Найчастіше містять алітерації і рими. Використовуються для тренування дикції і вимови.

"Потепление, товарищи!": Російські артисти зазбиралися із візитом до Києва

вівторок, 12 листопад 2019, 19:55

Російський рокгурт "Северный флот" 23 лютого виступить у Києві. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, вказавши, що квитки вже з'явилися у вільному доступі та їх можна купити на відповідних онлайн-сервісах, передають Патріоти України. "Прогрес...

Залишилося півтора року: Онколог дав сумний прогноз щодо Заворотнюк

вівторок, 12 листопад 2019, 19:52

Хвора на рак російська акторка Анастасія Заворотнюк цілком може прожити від півтора до п'яти років. Зважаючи за повідомлення, у артистки вторинна гліобластома. Про це заявив хірург-онколог на умові анонімності, передають Патріоти України з посиланням ...