Неочікувано: Ярош пояснив, за що вбили Сашка Білого

МВС з Музичка зліпило образ незаконослухняного розбишаки, що не міг жити за правилами цивілізованого суспільства. Може й не без цього, одначе вбили легендарного Сашка Білого не за це, запевняє його командир.

Олександр Музичко (Сашко Білий). Фото:ua.korrespondent.net

Знаменитий активіст "Правого сектора" Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, незадовго до своєї ліквідації міліцією "перейшов дорогу" місцевій бурштиновій мафії. Таку версію загибелі свого соратника висунув колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош в інтерв'ю Лига.net, передають Патріоти України.

Розміоклвуючи про причини загибелі Музичко, Ярош заявив: "Розправа, звичайно". За словами екс-лідера ПС, "Сашко завжди був затятим противником криміналу".

"Це була відповідь якихось міліцейських або прокурорських кіл на те, що, крім усього іншого, почав ворушити бурштинову мафію (в Рівненській області), яка відмиває сотні мільйонів доларів.

Я до всього цього і знати не знав нічого про бурштин, а Сашко розпочав у ці справи вникати і комусь реально ламати схеми", - пояснив Ярош.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....