Несподівано: Стало відомо, скільки українців не читали жодної книги

У середньому українці читають 7 книг на рік.

Ілюстрація: u.livelib.ru

Протягом 2017 року менше половини українців (43%) прочитали хоча б одну книгу, 51% - не прочитали жодної. По це свідчать результати опитування компанії Research & Branding Group. повідомляють Патріоти України.

Схильність до читання книг частіше проявляли жінки, ніж чоловіки (48% проти 38%). Більше читають люди з вищою освітою, рідше - із середньою (57% і 31% відповідно).

Частіше читають жителі Сходу і Центру країни (відповідно, 49% і 46%), у південних областях України - найменше (34%).

Опитування проводили з 27 жовтня по 9 листопада 2017 року. У дослідженні взяли участь 1802 респондента у віці від 18 років і старше.

Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом поселення та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м. Севастополь). Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...