Несподівано: Вчені прийшли до висновку, що кава і алкоголь продовжують життя

Все добре, що в міру...

Люди, які в міру вживають алкоголь і каву, мають більше шансів дожити до 90 років, ніж ті, хто повністю відмовився від цих напоїв. До такого несподіваного висновку прийшли експерти Каліфорнійського університету, передають Патріоти України з посиланням на UCI Mind.

Вчені провели масштабне дослідження, в ході якого стежили за станом здоров'я 1600 респондентів у віці від 70 років. Починаючи з 2003 року респонденти кожні півроку проходили медичне обстеження, неврологічні та нейропсихологічні тести, а також виконували когнітивні і фізичні завдання, на підставі чого експерти збирали повну інформацію про їхнє здоров'я. Також дослідники фіксували дані про харчування і прийняті препарати.

Як виявилося, більшість з учасників експерименту, які дожили до 90 років, до останнього не відмовляли собі в каві та алкоголі. Йдеться про адекватні дози, які, за твердженням вчених, надавали позитивний вплив на розумові здібності людей похилого віку.

При цьому експерти підкреслили, що майже половина учасників експерименту старше 90 років мала проблеми з пам'яттю, страждала деменцією і іншими порушеннями роботи мозку.

Російська влада запевняє, що "все хорошо": У державному центрі РФ, де зберігається вірус Еболи, стався вибух

понеділок, 16 вересень 2019, 19:41

У російському державному науковому центрі «Вектор» зберігається одна з найповніших в світі колекцій вірусів, в тому числі лихоманки Ебола, лихоманки Марбурга, SARS, натуральної віспи та інших.​. У Росії в одному з корпусів новосибірського наукового цен...

Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 16 вересень 2019, 19:29

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...