Несподівано: Вчені прийшли до висновку, що кава і алкоголь продовжують життя

Все добре, що в міру...

Люди, які в міру вживають алкоголь і каву, мають більше шансів дожити до 90 років, ніж ті, хто повністю відмовився від цих напоїв. До такого несподіваного висновку прийшли експерти Каліфорнійського університету, передають Патріоти України з посиланням на UCI Mind.

Вчені провели масштабне дослідження, в ході якого стежили за станом здоров'я 1600 респондентів у віці від 70 років. Починаючи з 2003 року респонденти кожні півроку проходили медичне обстеження, неврологічні та нейропсихологічні тести, а також виконували когнітивні і фізичні завдання, на підставі чого експерти збирали повну інформацію про їхнє здоров'я. Також дослідники фіксували дані про харчування і прийняті препарати.

Як виявилося, більшість з учасників експерименту, які дожили до 90 років, до останнього не відмовляли собі в каві та алкоголі. Йдеться про адекватні дози, які, за твердженням вчених, надавали позитивний вплив на розумові здібності людей похилого віку.

При цьому експерти підкреслили, що майже половина учасників експерименту старше 90 років мала проблеми з пам'яттю, страждала деменцією і іншими порушеннями роботи мозку.

Хіти тижня. Бережіться! Шахраї придумали зухвалу аферу з банківськими картами

вівторок, 18 лютий 2020, 23:05

Шахраї придумали нахабну схему обману українців, намагаючись вивідати секретні дані з банківської карти "ПриватБанку". Як працює схема обману, і як не попастися на вудку - в матеріалі, передають Патріоти України. З журналістами зв'язався чоловік, яког...

"Окраїна Росії та Білорусі!": Житель Донбасу влаштував розбірки в автобусі з українським військовим (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 23:00

Чоловік звинуватив військового в тому, що "влада, яку ви привели, нічого не зробила". У мережу потрапило відео кричущого інциденту в автобусі – житель Донбасу накинувся із звинуваченнями на українського військового. Ролик опублікував у Twitter офіцер З...