Несподівано: Вчені прийшли до висновку, що кава і алкоголь продовжують життя

Все добре, що в міру...

Люди, які в міру вживають алкоголь і каву, мають більше шансів дожити до 90 років, ніж ті, хто повністю відмовився від цих напоїв. До такого несподіваного висновку прийшли експерти Каліфорнійського університету, передають Патріоти України з посиланням на UCI Mind.

Вчені провели масштабне дослідження, в ході якого стежили за станом здоров'я 1600 респондентів у віці від 70 років. Починаючи з 2003 року респонденти кожні півроку проходили медичне обстеження, неврологічні та нейропсихологічні тести, а також виконували когнітивні і фізичні завдання, на підставі чого експерти збирали повну інформацію про їхнє здоров'я. Також дослідники фіксували дані про харчування і прийняті препарати.

Як виявилося, більшість з учасників експерименту, які дожили до 90 років, до останнього не відмовляли собі в каві та алкоголі. Йдеться про адекватні дози, які, за твердженням вчених, надавали позитивний вплив на розумові здібності людей похилого віку.

При цьому експерти підкреслили, що майже половина учасників експерименту старше 90 років мала проблеми з пам'яттю, страждала деменцією і іншими порушеннями роботи мозку.

Нових випусків поки не буде: Відомий український телеведучий Ігор Кондратюк заразився коронавірусом

вівторок, 2 березень 2021, 9:22

Відомий український шоумен і продюсер Ігор Кондратюк захворів на коронавірус. Так, через це його програму "Кондратюк у понеділок" вперше показали повтором. За словами знаменитості, він сподівається, що скоро одужає. Про це шоумен повідомив на своїй сто...

Немає відчуття втрати: Кароль зробила відверте зізнання про великі зміни в житті (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 8:38

Тіна Кароль не перестає дивувати шанувальників. Вона випустила епатажний кліп на пісню "Скандал", а тепер показала фотосет, зроблений під час недавньої подорожі до Намібії, передають Патріоти України. Співачка розповіла про самотність, свободу волі і с...