Несподівано: Вчені прийшли до висновку, що кава і алкоголь продовжують життя

Все добре, що в міру...

Люди, які в міру вживають алкоголь і каву, мають більше шансів дожити до 90 років, ніж ті, хто повністю відмовився від цих напоїв. До такого несподіваного висновку прийшли експерти Каліфорнійського університету, передають Патріоти України з посиланням на UCI Mind.

Вчені провели масштабне дослідження, в ході якого стежили за станом здоров'я 1600 респондентів у віці від 70 років. Починаючи з 2003 року респонденти кожні півроку проходили медичне обстеження, неврологічні та нейропсихологічні тести, а також виконували когнітивні і фізичні завдання, на підставі чого експерти збирали повну інформацію про їхнє здоров'я. Також дослідники фіксували дані про харчування і прийняті препарати.

Як виявилося, більшість з учасників експерименту, які дожили до 90 років, до останнього не відмовляли собі в каві та алкоголі. Йдеться про адекватні дози, які, за твердженням вчених, надавали позитивний вплив на розумові здібності людей похилого віку.

При цьому експерти підкреслили, що майже половина учасників експерименту старше 90 років мала проблеми з пам'яттю, страждала деменцією і іншими порушеннями роботи мозку.

Хіти тижня. "План Кремля по спасению Италии, или Могильная плита для еще одного члена ЕС", - Злий Одесит

четвер, 2 квітень 2020, 17:30

"Как известно намедни Россия отправила помощь страдающей от буйства коронавируса Италии, что вызвало множество вопросов. Множество вопросов касательно как целесообразности этой “помощи”, которая все равно не окажет критического значения в борьбе с Covi...

Хіти тижня. "Гірше, ніж кола пекла": Боєць MMA розповів про самопочуття після зараження коронавірусом

четвер, 2 квітень 2020, 17:00

42-річний італійський ветеран ММА Крістіан Бінде повідомив, що захворів коронавірусом, передають Патріоти України. "Привіт, хлопці. Я хотів би розповісти вам це зараз, коли відчуваю себе краще. Після дев'яти днів сильної лихоманки і кашлю я більше не м...