Незалежні від "ЛНР": Мешканці Станиці Луганської отримуватимуть електрику з території, підконтрольної Україні

Нова лінія електропередач, побудована "Луганським енергетичним об'єднанням", вже пройшла випробування і готова до роботи.

Ілюстрація:Преса України

У Луганській області енергетики побудували нову лінію електропередач, яка живить населений пункт з боку підконтрольного уряду території. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Раніше селище і навколишні села могли отримувати електрику тільки з окупованої сепаратистами частини області. Через що жителі району неодноразово ставали заручниками такої залежності. Тим часом, в регіоні ще залишаються населені пункти, які отримують електрику тільки з непідконтрольних територій.

Станиця Луганська тепер може отримувати електрику з підконтрольної Україні території. Нова лінія електропередач, побудована "Луганським енергетичним об'єднанням", вже пройшла випробування і готова до роботи.

Про це розповів прес-секретар компанії Євген Насєдкін. За його словами, існування нової лінії дозволить усунути залежність цього району від поставок електроенергії з боку угруповання "ЛНР". А електроенергію тут отримує понад 12 тисяч абонентів.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...