Ні грама совісті: Поліція у Вінниці затримала жінку, яка викрадала квіти з могил бійців АТО (відео)

Затриманою виявилася 44-річна жителька міста, яка зловживає спиртними напоями.

Скрін відео

У Вінниці поліція затримала жінку, яка крала штучні квіти з могил бійців АТО. Про це повідомляється на сторінці поліції Вінницької області в Facebook, передають Патріоти України.

Раніше вдова бійця АТО звернулася до правоохоронців із заявою про зникнення квітів з могили чоловіка. Завдяки відео з камер спостереження поліцейським вдалося встановити, що крадіжку скоїла жінка.

Підозрюваною виявилася 44-річна жителька Вінниці, яка зловживає спиртними напоями. В день крадіжки вона також була п'яна. Після затримання жінка розповіла, що вкрала квіти з декількох могил, а на наступний день продала їх на місцевому ринку за 85 гривень.

Затриманій "світить" до трьох років позбавлення волі.

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...