Після того, як президент США Барак Обама ослабив обмеження на поїздки на Кубу в прагненні покласти край у більш, ніж п'ятдесятирічній ворожнечі з країною Карибського басейну, американські туристи прибувають на острів в значній кількості. Кубинські бари, кафе і АЗС в останні тижні відчувають дефіцит пива національних брендів Cristal і Bucanero - місцеві пивоварні не можуть забезпечити достатню пропозицію. Такий результат напливу американських туристів спровокований наростаючим потеплінням у відносинах двох держав, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За словами місцевих підприємців, державні заклади виявилися в більш важкому становищі, ніж приватні, так як вони «не можуть шукати постачальників, де захочуть», а можуть продавати тільки те, що дозволяє уряд.
У травні на Кубу прибуде перше за багато років круїзне судно з Майамі, тому перед місцевими пивоварами стане нетривіальне завдання по нарощуванню обсягів виробництва слабоалкогольного напою.
В кінці 2014 року США і Куба домовилися нормалізувати відносини. У квітні 2015 го лідери двох країн - Обама і Рауль Кастро - провели історичні переговори, а місяць потому Вашингтон виключив Кубу зі списку країн-спонсорів тероризму.
20 липня 2015 року цього року в Гавані і Вашингтоні офіційно відновили роботу посольства США і Куби, що ознаменувало відновлення дипломатичних відносин між країнами. На початку грудня країни домовилися про відновлення прямого поштового сполучення, а в середині лютого 2016 року - комерційного авіасполучення.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...