Ніякої "ДНР" скоро не буде: В Росії дали прогноз

ЗСУ тепер мають карт-бланш на будь-які відповідні силові дії, вважає Володимир Голишев.

Ватажок "ДНР". Фото: ZN.ua

Загострення ситуації в Авдіївці на Донбасі говорить про те, що в Кремлі готуються "злити" так звану "ДНР". Про це в інтерв’ю ONLINE.UA розповів російський драматург, публіцист і блогер Володимир Голишев, повідомляють Патріоти України.

"Погляньте на "авдіївський сюжет" з боку. Що ми бачимо? Колабораціоністи на очах у всього світу цинічно зневажають "мінські домовленості", атакувавши мирне українське місто. Очевидно, що головна сторона, що програла тут — "ДНР". А реальна мета Кремля — "злив" цього "токсичного активу", — сказав він.

"По-перше, тепер для всіх очевидно, що відмова Києва визнавати "ДНР" суб’єктом переговорів абсолютно виправдана. Всі багаторічні зусилля Кремля по "олюдненню" вигляду Захарченко та інших польових командирів були змарновані", — додав публіцист. За словами Голишева, якщо Росія перестане постачати бойовикам зброю, ніякої "ДНР" не буде.

"З іншого боку, ЗСУ тепер мають карт-бланш на будь-які відповідні силові дії. Але ж "ДНР" — фейковий освіту, не має за спиною нічого, крім Москви. Якщо завтра в Донецьк не привезуть гроші й боєприпаси, післязавтра ніякої "ДНР" не буде. І є підстави вважати, що рівно це найближчим часом і відбудеться. "А ручки — ось вони!" — посміхається Кремль і люто таврує "агресивні устремління київської вояччини". У цих умовах "молода республіка" цілком може почути від московського залицяльника: "Давай як-небудь сама, мила. Мені ніколи". І картковий будиночок звалиться", — вважає він.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...