"Нікуди не годяться!": Стиліст розповіла, які речі Геннадій Москаль мав би замінити у своєму гардеробі

Виявилося, що, з точки зору професіонала, очільник Закарпатської ОДА зовсім не вміє підбирати та зав'язувати краватки.

Геннадій Москаль не вміє вибирати краватки? Фото: PMG.ua.

Свою думку щодо вбрання губернатора Закарпаття висловила стиліст Яна Мурзаєва. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із її міркуваннями.

Кого з політиків хотілося б передягнути? Щоб ви змінили у гардеробі найвідомішого на Закарпатті чоловіка – Геннадія Москаля?

Переодягнула б багатьох. Якщо ж брати до уваги конкретно Москаля, який є дійсно найвідомішою людиною Закарпаття, обличчям нашого краю, то він постійно буває у людних місцях і йому треба мати гарний вигляд. Я стежу за його зовнішністю і є багато деталей, які я б змінила. У першу чергу, це – краватки. Вони часом не підходять до його форми обличчя, до його настрою, харизми, його проявлення себе як лідера, політика, публічної людини, яка диктує певні політичні правила. Також я б змінила поєднання сорочки з піджаком.

Деколи він одягає сорочки з дрібним малюнком, дрібною клітинкою, що трішки відсуває його авторитет, лідерські якості на другий план, спрощує його зовнішність. Також у нього неправильно зав’язана краватка.

Форма вузла має бути гармонійною з формою обличчя. А це має дуже важливе значення, адже в першу чергу ми дивимося саме на обличчя, і краватка може підкреслити або «зіпсувати» його форму. А ті краватки, які я бачила у Геннадія Москаля – нікуди не годяться.

Тепер є Рагозіну на кого звалювати всі невдач "Роскосмосу": Громадянин Казахстану пограбував російський космодром і ледве не повбивав охоронців

вівторок, 25 червень 2019, 21:52

Чоловік пробрався на територію космодрому "Байконур", який Росія орендує у Казахстану. Викрав майно з території бази "Житлове господарство" на майданчику №9 , повідомляють Патріоти України з посиланням на слідчий відділ Байконуру. Злочинець начебто лед...

Знаки та забобони: У рідному місті Зеленського в пам'ятника Богдану Хмельницькому відвалилася рука з булавою

вівторок, 25 червень 2019, 21:50

За словами місцевих жителів, виною всьому конструкція пам'ятника і вага булави. У Кривому Розі у пам'ятника гетьману Богдану Хмельницькому відвалилася рука з булавою. За словами місцевих жителів, проблеми з конструкцією монумента вже були. Раніше довод...