"Друга гібридна": Москаль розповів про нову хитрість офіційного Будапешта з видачею українцям угорських паспортів

Угорщина продовжує видавати закарпатцям свої паспорти, однак тепер не у Берегові, а в невеличкому сусідньому містечку на своїй території.

Геннадій Москаль. Фото:Новини ЗакарпаттяБудапешт, після гучного скандалу, в який країна потрапила, порушуючи закони України, зважився піти на нову хитрість в справі про видачу паспортів закарпатцям. Як стало відомо, Угорщина перенесла видачу державних паспортів для жителів Закарпатської області з українського міста Берегове в місто, яке знаходиться по сусідству в Угорщині - Кішварда. Таку інформацію оприлюднив керівник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передають Патріоти України.

При цьому чиновник зазначив, що ситуація в цьому плані взагалі не змінилася. Він наголосив: "Ну, припустимо, дійсно видачу угорських паспортів перенесли в угорське місто Кішварда. Жителі Закарпаття сіли спокійно собі на електричку, яка йде до потрібної станції всього сім хвилин, і все, вони дісталися до Кішварди. А ось там вони вже без будь-яких проблем приймають громадянство". За словами Геннадія Москаля, на економіку Закарпатського регіону це не робить ніякого впливу.

Як раніше повідомлялося, між Києвом і Будапештом сколихнув гучний скандал. Причиною тому послужила видача Угорщиною на території України угорських паспортів.

"Цю війну можна виграти": Воллес розповів, що потрібно Україні для перемоги, і вказав на ключові виклики

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:45

Колишній міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що Заходу необхідно надати Україні допомогу, необхідну їй, щоб довести війну до кінця. Українці з підтримкою країн-союзників можуть перемогти російських окупантів, передають Патріоти України. ...

"Це інцидент, а не система": Кулеба прокоментував відсутність допомоги Україні у бюджеті США

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:24

Підтримка України з боку США триватиме і надалі. На неї не вплине відсутність допомоги Києву у тимчасовому бюджеті, затвердженому Конгресом. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України. "Питання в тому, чи...