"Друга гібридна": Москаль розповів про нову хитрість офіційного Будапешта з видачею українцям угорських паспортів

Угорщина продовжує видавати закарпатцям свої паспорти, однак тепер не у Берегові, а в невеличкому сусідньому містечку на своїй території.

Геннадій Москаль. Фото:Новини ЗакарпаттяБудапешт, після гучного скандалу, в який країна потрапила, порушуючи закони України, зважився піти на нову хитрість в справі про видачу паспортів закарпатцям. Як стало відомо, Угорщина перенесла видачу державних паспортів для жителів Закарпатської області з українського міста Берегове в місто, яке знаходиться по сусідству в Угорщині - Кішварда. Таку інформацію оприлюднив керівник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передають Патріоти України.

При цьому чиновник зазначив, що ситуація в цьому плані взагалі не змінилася. Він наголосив: "Ну, припустимо, дійсно видачу угорських паспортів перенесли в угорське місто Кішварда. Жителі Закарпаття сіли спокійно собі на електричку, яка йде до потрібної станції всього сім хвилин, і все, вони дісталися до Кішварди. А ось там вони вже без будь-яких проблем приймають громадянство". За словами Геннадія Москаля, на економіку Закарпатського регіону це не робить ніякого впливу.

Як раніше повідомлялося, між Києвом і Будапештом сколихнув гучний скандал. Причиною тому послужила видача Угорщиною на території України угорських паспортів.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...