"Нікуди не треба йти": Онуфрій закликав українців ''зберігати вірність'' Московському патріархату

Митрополит РПЦ в Україні впевнений, що новостворена Українська православна церква не протримається довго.

Митрополит Онуфрій. Фото: ТАСС.

Глава РПЦ в Україні митрополит Онуфрій закликав православних віруючих України зберігати вірність УПЦ Московського патріархату. Про це він заявив у неділю після літургії в Покровському соборі Борисполя, повідомляють Патріоти України із посиланням на російський "Інтерфакс".
"Деякі озлоблюються, деякі хитаються - йдуть з одного "табору" в інший. Ви знаєте, що нікуди не треба йти, у нас вже є шлях, який пройшли наші предки, і ми йдемо тим же шляхом. Ми нікуди не звертаємо - ні наліво, ні направо. Я це говорю щодо віри", - сказав Онуфрій.

Митрополит РПЦ в Україні впевнений, що новостворена Українська православна церква не протримається довго. "Зараз бажають зробити свої такі керовані церкви, які б керувалися людьми, а не богом. Якщо Церква буде управлятися людиною - це не буде Церква, це буде політична партія. Її існування буде настільки довгим, наскільки ця політика буде на вершині людського, суспільного життя. А ми вже бачили багато політиків і політичних партій, які були сильні, потужні, економічно багаті, а все це пішло в історію, все зруйнувалося. Але Церква є і буде", - вважає він.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...