"Нікуди не треба йти": Онуфрій закликав українців ''зберігати вірність'' Московському патріархату

Митрополит РПЦ в Україні впевнений, що новостворена Українська православна церква не протримається довго.

Митрополит Онуфрій. Фото: ТАСС.

Глава РПЦ в Україні митрополит Онуфрій закликав православних віруючих України зберігати вірність УПЦ Московського патріархату. Про це він заявив у неділю після літургії в Покровському соборі Борисполя, повідомляють Патріоти України із посиланням на російський "Інтерфакс".
"Деякі озлоблюються, деякі хитаються - йдуть з одного "табору" в інший. Ви знаєте, що нікуди не треба йти, у нас вже є шлях, який пройшли наші предки, і ми йдемо тим же шляхом. Ми нікуди не звертаємо - ні наліво, ні направо. Я це говорю щодо віри", - сказав Онуфрій.

Митрополит РПЦ в Україні впевнений, що новостворена Українська православна церква не протримається довго. "Зараз бажають зробити свої такі керовані церкви, які б керувалися людьми, а не богом. Якщо Церква буде управлятися людиною - це не буде Церква, це буде політична партія. Її існування буде настільки довгим, наскільки ця політика буде на вершині людського, суспільного життя. А ми вже бачили багато політиків і політичних партій, які були сильні, потужні, економічно багаті, а все це пішло в історію, все зруйнувалося. Але Церква є і буде", - вважає він.

У "Приват24" змінилися умови деяких грошових переказів: "ПриватБанк" оголосив про нові правила

вівторок, 28 березень 2023, 10:45

Державний ПриватБанк запровадив безкоштовні перекази на українські картки з карток у Польщі та Німеччині. Пільгові умови будуть не постійними – їхня дія обмежена до липня 2023 року, передають Патріоти України. Скористатися послугою можна в онлайн-банкі...

У жінки діагностували страшну хворобу після того, як вона помітила крихітні цятки на шкірі

вівторок, 28 березень 2023, 10:30

21-річна студентка Гелайн Гілліард з Айови помітила маленькі цятки на своїй шкірі. Як виявилося, у неї був B-клітинний гострий лімфобластний лейкоз, передають Патріоти України. Так, вперше Гелайн помітила плями, схожі на ластовиння, які з'явилися на її...