
Підозрювану у підготовці терактів і повалення державної влади нардепа Надію Савченко 12 квітня возили до лікарні. Про це "Українській правді" повідомили в прес-службі СБУ, передають Патріоти України.
У відомстві відзначили, що робили це на прохання самої арештованої, а після процедури повернули назад в ізолятор тимчасового тримання. "Возили до лікарні. Її ніхто туди не переводив. Її просто обстежили і повернули. Є деякі аналізи, які не можна зробити в умовах СІЗО. Зробили все, що вона просила", - сказали у прес-службі.
На що скаржилася Савченко, та які саме аналізи у неї брали, в СБУ не повідомили. 11 квітня сестра Савченко Віра розповіла що Надію нібито мали везти до лікарні, бо вона сама попросилася. В СБУ на це повідомили, що Савченко за станом здоров'я не потребує стаціонарного лікування і всю допомогу отримує на місці.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...