Обвинувачення зняли, а гроші повертати й не думали: Адвокати бізнесмена Зацерковського домоглися справедливості

Бізнесмену повернули гроші. Попереду боротьба за майно і техніку.

Джерело: Подробности

Півроку знадобилося столичному бізнесмену Олександру Зацерковському для того, щоб повернути свої кошти, незаконно вилучені поліцією, повідомляють Патріоти України з посиланням на Подробности.

Нагадаємо, О. Зацерковський проходить свідком у резонансній справі про незаконне вилучення майже 3-х мільйонів гривень із банківського рахунку фірми "Світ літньої людини та реабілітації".

У липні минулого року власник фірми Олексій Давиденко повідомив на своїй сторінці у фейсбуці про те, що з поточного рахунку фірми були списані грошові кошти в сумі 2,75 мільйонів гривень.

Кіберполіція МВС України встановила начебто особу зловмисника, IP-адресу, з якої здійснилася транзакція – ним виявився т. в. о. обов'язки бухгалтера "Теокон груп" Олександр Зацерковський.

В офісі бізнесмена почалися безперервні обшуки, внаслідок яких було вилучено кошти на загальну суму $30.000, техніку та майно на суму $100.000.

З вересня 2016 року Зацерковський з адвокатами намагалися повернути кошти та майно. "Відповідно до кримінально-процесуального кодексу України ми маємо право подавати клопотання до суду про повернення того, що було вилучено під час обшуку, — стверджує адвокат О. Зацерковського, партнер юридичної компанії "Ратіо" Оксана Миндришора. — Ми пройшли не одну інстанцію, перш ніж наші вимоги було виконані".

Після місяців невдалих спроб заяв та клопотань, на які правоохоронці відмовляли, суддя Голосіївського районного суду Наталія Чередниченко врешті постановила відповідну ухвалу про повернення $30.000, після чого кошти були повернені.

Крім того, адвокатами Зацерковського було подано скаргу до Подільського районного суду м. Києва з проханням зобов'язати слідчого Подільського управління поліції внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення службовими особами Національної поліції та Кіберполіції під час незаконного обшуку офісу О. Зацерковського. Слідчий суддя Неганова Н. задовольнила скаргу у повному обсязі.

Джерело: Подробности

Джерело: Подробности

Отже наразі, неповерненим лишається техніка та майно на суму $100.000. Олександр Зацерковський також має намір вимагати відшкодування збитків, спричинених його моральному та фізичному здоров'ю незаконними діями правоохоронних органів.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...