Офіс Apple розмістять в "літаючій тарілці" (фото, відео)

​У мережі показали нову штаб-квартиру Apple.

Новий кампус Apple. Фото: obozrevatel.com.

У мережі з'явилося відео ще недобудованої штаб-квартири Apple, зняте з квадрокоптера. Об'єкт встигли прозвати "Літаючою тарілкою", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У другому кампусі Apple розмістяться понад 12 тисяч співробітників. У новій будівлі буде доступний фітнес-центр, зал для проведення презентацій і багатоярусні парковки. При цьому планується, що потреби в електроенергії майже повністю будуть покриватися сонячними панелями на даху будівлі.

Роботи зі створення цього кампусу почалися близько п'яти років тому. Будівництво повинні закінчити до 2017 року. Після цього планується відкриття штаб-квартири і переїзд всіх співробітників в нову резиденцію. Як тільки компанія переїде в новий кампус, там же Apple будуть проводити власні презентації.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...