Офіс Apple розмістять в "літаючій тарілці" (фото, відео)

​У мережі показали нову штаб-квартиру Apple.

Новий кампус Apple. Фото: obozrevatel.com.

У мережі з'явилося відео ще недобудованої штаб-квартири Apple, зняте з квадрокоптера. Об'єкт встигли прозвати "Літаючою тарілкою", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У другому кампусі Apple розмістяться понад 12 тисяч співробітників. У новій будівлі буде доступний фітнес-центр, зал для проведення презентацій і багатоярусні парковки. При цьому планується, що потреби в електроенергії майже повністю будуть покриватися сонячними панелями на даху будівлі.

Роботи зі створення цього кампусу почалися близько п'яти років тому. Будівництво повинні закінчити до 2017 року. Після цього планується відкриття штаб-квартири і переїзд всіх співробітників в нову резиденцію. Як тільки компанія переїде в новий кампус, там же Apple будуть проводити власні презентації.

Увага, небезпека! Україну "атакують" змії

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:57

Кількість постраждалих щодня росте. У Львівській області чотирьох осіб госпіталізували після укусів змій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, постраждалі проживаю...

Увага! МВС підготувало "пастку" для українських водіїв (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:50

Тепер буде набагато складніше довести свою правоту в ДТП. Нові правила оформлення ДТП, які ввело своїм наказом Міністерство внутрішніх справ, надають недобросовісним співробітникам поліції великі можливості для зловживань. Про це розповів у ефірі ObozT...