"Огляду не було''? У справі Зайцевої знову розгорівся гучний скандал

Захист Олени Зайцевої, обвинуваченої у смертельній ДТП на Сумській у Харкові, заявив про недопустимість як доказів медичного огляду дівчини лікарем-наркологом і висновку за його підсумками, повідомляють Патріоти України.

На те, що нібито було допущено безліч порушень, вказала адвокат Юлія Козир на черговому судовому засіданні у вівторок, 4 грудня. Незважаючи на це, клопотання захисника Геннадія Дронова Сергія Перепелиці в частині призначення судово-медичної експертизи було задоволено.

"І акт огляду, і висновок від 18.10.17 повинні бути визнані недопустимими доказами. Вищевказані положення інструкції носять не просто формальний процесуальний характер, а ставлять під сумнів усі відомості акту, висновку, і взагалі унеможливлює використання результатів такого огляду достовірним доказом. Фактично, його не було", — виклала Козир свою позицію.Поділитися

Підтвердити, за її словами, це повинні свідчення Зайцевої та записи відеокамер. Клопотання Перепелиці адвокат попросила відхилити. Зазначається, що проти виступила сторона звинувачення.

При цьому, представник потерпілих Лариса Матвеєва вказала на невідповідність. На засіданні 12 березня вона питала у Зайцевої, чи є у неї будь-які претензії до проведення огляду у лікаря-нарколога.

"Обвинувачена ніяких зауважень не висловлювала. Як, власне кажучи, не надходило їх і від патрульних. Крім того, питання допустимості доказів має вирішуватися суддею при винесенні рішення", — підкреслила вона.

З архіву ПУ. Гнів народний: У мережі показали жорстоко покараного шахрая (фото)

четвер, 20 січень 2022, 23:55

У середу, 25 липня, в Києві на Великій Окружній виявили стікаючого кров'ю чоловіка, з грубо вирваним зубом. Повідомляється, що потерпілий торгував підробками дорогоцінних металів і числиться в розшуку поліції. Один з клієнтів шахрая вирвав у нього золо...

За шедевр хочуть мінімум 100 000 доларів: На аукціон виставили унікальний Ferrari (фото)

четвер, 20 січень 2022, 23:53

На аукціон виставили унікальний автомобіль марки Ferrari Meera S - за машину пропонують мінімум 100 000 доларів США. Про це повідомляє MotorPage, передають Патріоти України. Унікальним автомобіль є тому, що він створювався для королівської родини Сауді...