"Окопався" в 125 км від Перекопа: Мер райцентру на Херсонщині співпрацює з державою-агресором - ЗМІ

Дмитро Воронов віддав землю міста в оренду мешканці Московської області.

Дмитро Воронов. Фото:http://khersonline.net

Мер Олешок Дмитро Воронов уклав договір про оренду землі з представниками Московської області, чим викликав величезний резонанс у пресі. Про це пише Херсон.онлайн, передають Патріоти України.

Опублікований документ, в якому орендодавцем є Дмитро Воронов, а орендарем - якась Пахомова Ольга Миколаївна, яка проживає в Московській області. Такі відносини мера з Росією і викликали бурхливу реакцію.

Багато хто вважає, що Дмитро Воронов думає лише про те, як отримати більше грошей, навіть якщо доведеться вести бізнес з країною-агресором.

Поки Президент "Однокласники" і "ВКонтакте" закриває, хтось успішно торгує ...

Брав участь у Антимайдані: Доцента, який здавав позиції ЗСУ, звільнять із харківського вишу

четвер, 11 серпень 2022, 11:59

Готується наказ про звільнення доцента кафедри фізики металів та напівпровідників НТУ "ХПІ" Максима Решетняка. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ", передають Патріоти України. Тільки-но ректор підпише документ, його буде опубліковано на офіційному...

Строковик Нацгвардії збив російський штурмовик Су-25 (відео)

середа, 10 серпень 2022, 22:27

Боєць Національної гвардії України збив російський штурмовий літак Су-25, коли той здійснював наліт на Запорізькому напрямку. . "У рашистів мінус ще один штурмовик Су-25. Під час ворожого нальоту на Запорізькому напрямку боєць Нацгвардії здійснив пуск...