"Онуки Леніна погрожують розправою, захистимо святиню": Намісник Почаївської лаври волає про допомогу

У проросійських священнослужителів ще нічого не забрали, але вони вже нагнітають атмосферу.
Почаївська лавра. Фото: Вікіпедія.

Намісник Почаївської лаври митрополит Володимир заявив, що святині надходять погрози. Він попросив небайдужих українців в разі потреби захистити храм. Про це йдеться на офіційному сайті Свято-Успенської Лаври, передають Патріоти України.

"З огляду на ситуацію, яка склалася, і за інформацією, якою ми володіємо, і по загрозам розправою, які посилюються, мабуть, і нам доведеться щось пережити. Тому просимо вашої підтримки, в першу чергу молитовної, моральної і мабуть знадобиться ваша фізична присутність", - сказав митрополит.

"Тепер не 17-й рік двадцятого століття, і не розгул жовтневої революції, однак онуки Леніна - за духом, погрожують розправою, а тому захистимо свою святиню", - додав він.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла потихеньку з Мінська до Київ сотні провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...