"Онуки Леніна погрожують розправою, захистимо святиню": Намісник Почаївської лаври волає про допомогу

У проросійських священнослужителів ще нічого не забрали, але вони вже нагнітають атмосферу.
Почаївська лавра. Фото: Вікіпедія.

Намісник Почаївської лаври митрополит Володимир заявив, що святині надходять погрози. Він попросив небайдужих українців в разі потреби захистити храм. Про це йдеться на офіційному сайті Свято-Успенської Лаври, передають Патріоти України.

"З огляду на ситуацію, яка склалася, і за інформацією, якою ми володіємо, і по загрозам розправою, які посилюються, мабуть, і нам доведеться щось пережити. Тому просимо вашої підтримки, в першу чергу молитовної, моральної і мабуть знадобиться ваша фізична присутність", - сказав митрополит.

"Тепер не 17-й рік двадцятого століття, і не розгул жовтневої революції, однак онуки Леніна - за духом, погрожують розправою, а тому захистимо свою святиню", - додав він.

Хіти тижня. Коронавірус вразив всесвітньо відомого письменника

четвер, 2 квітень 2020, 16:00

Письменник наголосив, що невдовзі розповість детальніше про стан свого здоров'я та симптоми Covid-19. Проте поспішив заспокоїти прихильників, що його особисті побоювання щодо смертельного вірусу були значно страшнішими, ніж виявилися в реальності. Тому...

На Прикарпатті влада відмовилися ховати померлу від коронавірусу породіллю, зате прийшла знімати процес на відео

четвер, 2 квітень 2020, 15:58

У місті Болехів Івано-Франківської області поховали 37-річну жінку, яка померла від коронавірусу. Про це повідомляє WestNews, передають Патріоти України. Нагадаємо, жінка з міста Болехів надійшла в пренатальний центр на 36 тижні вагітності з хронічною ...