"Они думали, что богатая Россия завалит их скатертями-самобранками": Журналіст з РФ побував у Криму і поскаржився на місцевих

Жителів Криму порівняли зі старою дурепою з казки про золоту рибку.

У окупованому Криму. Фото: соцмережі.

Російський журналіст побував у Криму та поскаржився на жахливий сервіс на вокзалах, в готелях і аеропортах. У репортажі «Як ви задовбали!»: Кримчани незадоволені напливом туристів», опублікованому на сайті МК, півострів називають заповідником, в якому зберігаються не тільки реліктові рослини, а й реліктові соціальні відносини, передають Патріоти України.

«Едем в такси от автовокзала в гостиницу. На въезде в город — мертвая пробка. Водитель возмущается: «Раньше такого не было! Город запрудили толпы приехавших отдыхать на своих авто! Ездить невозможно! Они города не знают, дорог не знают! Попадают в аварии!», — йдеться в репортажі.

Разом з тим він зазначає, що в розмовах з місцевими жителями раз у раз прослизає роздратування і нарікання з приводу того, що «раніше було краще». Так, люди скаржаться на те, що раніше наплив туристів був більше.

«Раньше Украина ехала начиная с апреля. А сейчас весь июнь был пустой, только в начале июля люди поехали». Другая квартирная хозяйка ворчит, что «когда была Украина, цены были выше — квартиру можно было сдавать за 50 долларов в сутки», — пише автор статті.

Жителів Криму в репортажі порівнюють зі старою з казки про золоту рибку: «Иных причин, кроме иждивенческого менталитета, я не вижу. Когда Крым присоединили к России (анексували, — ред.), крымчане думали, что богатая нефтью и газом Россия завалит их скатертями-самобранками, коврами-самолетами и прочими цветиками-семицветиками".

За словами пропагандистів, спочатку анексії до Криму надійшов вал грошей. Але потім, пише автор матеріалу, «халява скінчилася» і ціни в Криму злетіли вгору. А напливу туристів, незважаючи на авіасполучення і відкриття Кримського моста, так і не стався.

Проблема в мозку: Вчені розкрили "секрет" поганого настрою

понеділок, 18 листопад 2019, 6:27

Вчені з'ясували, що в людському мозку є молекули, які регулюють почуття тривоги і інші негативні емоції, викликаючи депресивний стан. Вони знаходяться в невеликій маловивченій частині головного мозку під назвою хабенула. Вона відповідає, зокрема, за ві...

"Нюанс" у зарплатах: З'явилося показове порівняння цін на продукти в Україні та Європі (інфографіка)

понеділок, 18 листопад 2019, 6:08

Ціни на продукти в Україні і Європі практично однакові. Хоча українці почали витрачати на їжу менше грошей, вартість харчування, за даними Держстату, становить майже половину доходу, передають Патріоти України. Причина в тому, що ціни на продукти щоден...