"Опять кого-то взорвали?": Донеччан перелякав потужний вибух у центрі міста

Потужний звук було чути практично у всіх районах окупованого Донецька.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Сьогодні ввечері жителі непідконтрольного українському уряду Донецька сьогодні ввечері здригнулися від потужного вибуху. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальній мережі, передають Патріоти України.

У своїх коментарях люди пишуть, що вибух прогримів близько 20:00 за місцевим часом. За їх словами, потужний звук було чути практично у всіх районах міста:

«В сторону Марьинки вроде минусонули, был на улице аж подпрыгнул, текстиль»
«Донецк 19−02к: что-то бахнуло?»
«Донецк, текстиль похоже на минус ооочень сильный, сторона Марьинки, падение не слышу»
«Донецк 20.03 д Центр услышал залп Абакумова, пока единичный бах, сильный, окна трухануло хорошо».
«В 20.00д на Калиновке был здорово слышен двойной ба-бах. И после — ничего. Похоже, что-то на месте рвануло, и так себе не кисло. Направление непонятно, вроде с С-З».

Частина донеччан передбачає, що вибух пролунав в центрі міста, так як у багатьох будинках центральних районів затремтіли вікна:

«Донецк кого взорвали??»
«Заперевальный, тоже услышали»
«Весь город слышал»
«Калиновка, ДОБ, задрожали стекла».

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...