
Кіберполіція виявила на комп'ютері 40-річного жителя Київщини більше ніж 250 баз даних, які заборонені у вільному доступі та захищаються законом. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції, передають Патріоти України.
Правопорушник за гроші збував в Інтернеті персональні дані українців.
"За результатом проведених обшуків поліцейські вилучили комп'ютерне обладнання, та мережеву техніку, яку використовував зловмисник для розповсюдження персональних даних громадян. На його комп'ютері виявлено близько 250 різноманітних баз даних, серед яких і бази даних пенсійного фонду, де він раніше працював технічним працівником" – розповів начальник Київського управління кіберполіції Сергій Кропива.
Кіберполіція проводить обшук за місцем проживання підозрюваного
"Виявляти подібні злочини - наша принципова позиція. Адже на сьогоднішній день розповсюдження персональної інформації громадян може нанести значної шкоди не тільки людині, якій належить ця інформація, а і впливати на забезпечення безпеки загалом у державі", – зазначив Сергій Кропива.
Поліція відкрила кримінальне провадження. Триває досудове розслідування.

У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...