Співробітники Служби безпеки України затримали суддю районного суду в Одеській області та його спільника за підозрою в підробці судових рішень, що передають бойовикам "ДНР" квартир в Донецькій області, передають Патріоти України.
Повідомляється, що встановлений факт того, що учасники організованої групи, до складу якої входили суддя, бойовики "ДНР" та інші особи, протягом 2015-2016 років підробляли рішення Кіровського районного суду Донецька від імені колишніх суддів цього суду про нібито зміни в 2013-2014 роках власників квартир на тимчасового окупованій території Донецької області.
"Підроблені рішення суду надавалися реєстраторам, які переоформляли об'єкти нерухомості на підставних осіб, після чого ними розпоряджалися представники "ДНР", - повідомляють у прокуратурі.
Також наголошується, що на окупованій території ці оборудки прикривав заступник "міністра" МВС ДНР".
"В даний час отримані докази протиправного заволодіння таким чином трьома квартирами в Донецьку і Торезі Донецькій області. Також досліджуються обставини підготовки і протиправного відчуження ще не менше 7 об'єктів нерухомого майна", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що за результатами проведення обшуку за місцем проживання судді, крім іншого, виявлено та вилучено гербову печатку і штамп ліквідованого Кіровського районного суду Донецька, чернетки, технічні паспорти на квартири, свідоцтва про смерть осіб, видані "ДНР", і інші документи і предмети, які використовувалися для підробки рішень суду.
"В даний час готуються повідомлення про підозру і подання до Вищої ради правосуддя про надання згоди на утримання судді під вартою, клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - повідомляють у відомстві.
Громадськість вимагає поновити ліцензію на відстріл найбільшого хижака, що через ріст популяції став небезпечним для людей за межами заповідників. У центральній частині Румунії 18-річна туристка загинула, намагаючись утекти від ведмедя. Як повідомляє D...
На аукціоні в англійському Вілтширі лист пасажира "Титаніка" продали майже за 400 тисяч доларів. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Документ, датований 10 квітня 1912 року, належав полковнику Арчибальду Грейсі, який подорожував...