Оце так: Син українського дипломата Прокопчука постить у соцмережах фото з Путіним

Хоча в українському МЗС запевнили: Ігор Прокопчук – патріот України і має діаметрально-протилежні погляди з рідним братом Олександром, росіянином, який претендує на пост очільника Інтерполу.

Син дипломата Ігоря Прокопчука. Фото: соцмережі.

Син українського дипломата Ігоря Прокопчука постить у соціальних мережах фото з президентом РФ Володимиром Путіним. А в розпал війни на Донбасі він ще й вчився в школі при посольстві Російської Федерації. Відповідні фото син Прокопчука опублікував в Instagram, передають Патріоти України.

Хоча в українському МЗС запевнили: Ігор Прокопчук – патріот України і має діаметрально-протилежні погляди з рідним братом Олександром, росіянином, який претендує на пост очільника Інтерполу. Мовляв, вони просто росли разом на Житомирщині та закінчили один університет. В українському МЗС запевняють, що родинні зв’язки не вплинули на роботу постпреда України при ОБСЄ і не шкодять національним інтересам країни.

"Ця війна розкидала по обидві сторони лінії фронту друзів, близьких, родичів. Для багатьох це стало справжньою особистою трагедією, але кожен сам робить свій вибір і за нього відповідає. Не мали місця жодні дії, які могли б скомпрометувати постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука. Так само, як і завдати шкоди національним інтересам України", – повідомили у прес-службі МЗС.

Під Бахмутом в боях з російськими окупантами загинув брат народного депутати України

п’ятниця, 24 березень 2023, 1:00

В боях з російськими окупантами під Бахмутом загинув брат народного депутата Сергія Євтушка Ігор Євтушок. Він пішов на війну добровольцем. Про це повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Рідний брат нашого колеги, друга, побратима Сергія Євтушка...

Набрала 300 кг, заїдаючи стрес: Жінка померла через зайву вагу

четвер, 23 березень 2023, 23:43

Жителька міста Дупниця в Болгарії померла через зайву вагу. Дівчина через лікування психологічної травми поправилась до 300 кілограмів. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Христина Секулова набрала 300 кілограмів і померла напередодні...