Оце так! В Україні знайшли місце, де народилася бабуся Висоцького (фото)

Будинок був знесений 20 років тому. Зараз на цьому місці лише пустир.

Тут раніше був будинок бабусі Висоцького. Фото: Житомир.info

Легендарний радянський артист Володимир Висоцький має українське коріння. У Житомирі знайшли місце, де стояв будинок, в якому народилася бабуся виконавця, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За даними видання, документи, які підтверджують, що коріння співака йде з Житомира, знайшов свого часу місцевий дослідник Руслан Кондратюк.

"З родоводу Висоцького було відомо, що в Житомирі народилася його бабуся - Дебора Бронштейн (син якої, Семен, став батьком співака). Але точне місце народження Дебори залишалося невідомим. Встановити його вдалося тільки завдяки єврейському походженню сім'ї. А саме - завдяки особливостям єврейських метричних книг ", - розповів виданню житомирський журналіст Сергій Бовкун.

Таким чином вдалося знайти будинок, де народилася бабуся Володимира Висоцького. "Це був одноповерховий єврейський "громадський дім" в колишній садибі місцевого предводителя дворянства Андрія Аршеневського. У цьому будинку жили кілька єврейських сімей - в тому числі і сім'я Бронштейн, в якій в 1891 році народилася дівчинка Дебора", - цитує журналіст дослідника.

Українка Jerry Heil потролила Ілона Маска піснею, а Сергій Притула - словом (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 5:31

Українська співачка Jerry Heil відреагувала на скандальні заяви американського мільярдера Ілона Маска про мирні переговори між Україною та Росією. Вона виконала про винахідника глузливу композицію англійською мовою. Ролик опубліковано у TikTok. ...

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...