Оце так! В Україні знайшли місце, де народилася бабуся Висоцького (фото)

Будинок був знесений 20 років тому. Зараз на цьому місці лише пустир.

Тут раніше був будинок бабусі Висоцького. Фото: Житомир.info

Легендарний радянський артист Володимир Висоцький має українське коріння. У Житомирі знайшли місце, де стояв будинок, в якому народилася бабуся виконавця, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За даними видання, документи, які підтверджують, що коріння співака йде з Житомира, знайшов свого часу місцевий дослідник Руслан Кондратюк.

"З родоводу Висоцького було відомо, що в Житомирі народилася його бабуся - Дебора Бронштейн (син якої, Семен, став батьком співака). Але точне місце народження Дебори залишалося невідомим. Встановити його вдалося тільки завдяки єврейському походженню сім'ї. А саме - завдяки особливостям єврейських метричних книг ", - розповів виданню житомирський журналіст Сергій Бовкун.

Таким чином вдалося знайти будинок, де народилася бабуся Володимира Висоцького. "Це був одноповерховий єврейський "громадський дім" в колишній садибі місцевого предводителя дворянства Андрія Аршеневського. У цьому будинку жили кілька єврейських сімей - в тому числі і сім'я Бронштейн, в якій в 1891 році народилася дівчинка Дебора", - цитує журналіст дослідника.

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж

Революція споконвічних традицій: Президент Південної Кореї пропонує співгромадянам заборонити їсти собак

понеділок, 27 вересень 2021, 21:36

Собаки, вони теж жити хочуть... Щороку в республіці з'їдають близько мільйона гавкунів. Президент Південної Кореї Мун Чже Ін закликав ухвалити заборону на вживання собачого м’яса в країні, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian. Офі...