Падіння Су-27 під Житомиром: У мережу виклали світлини з місця трагедії (фото 12+)

Припускають, що пілот не мав чіткого уявлення про свою реальну висоту, що і стало причиною нещастя.

На місці падіння Су-27. Фото: Фейсбук.

У мережі з'явилися фото з місця катастрофи винищувача Су-27, який розбився 15 грудня в Житомирській області. Знімки оприлюднені голландським авіаційним виданням Scramble magazinе у Facebook, передають Патріоти України.

"Scramble були надані фотографії страшної катастрофи Су-27 в Україні, у якій загинув пілот. На знімку Су-27, бортовий номер 55, серійний номер 36911021308 із 831-ї тактичної авіаційної бригади, що знаходиться в полі поруч з аеропортом Озерне", — зазначили в публікації.

При цьому видання не уточнює, ким саме були надані дані фотографії. "Причина катастрофи досі невідома. Ймовірно, пілот не знав про свою реальної висоті", — йдеться в повідомленні.

Українцям роздадуть готівку на оплату комуналки - механізм змінили

п’ятниця, 9 грудень 2022, 17:44

Українці, чий дохід не дає змоги оплачувати комуналку (якщо витрати на комунальні послуги перевищують 20% сукупного доходу сім'ї), мають право на монетизовані субсидії. Призначати готівкові виплати за новими правилами можуть не лише органи соцзахисту, ...

Новий удар по кишені: У Нацбанку зробили заяву щодо подорожчання продуктів

п’ятниця, 9 грудень 2022, 15:59

В Україні через воєнні дії та відключення електроенергії подорожчання продуктів буде неминучим. Особливо впливає на ціни другий чинник. Адже через нестачу електроенергії витрати на виробництво та зберігання продуктів значно зростають. Про це йдеться в ...