Пам'ять про м'ясо: Злий Одесит про те, що насправді символізує монумент "героям Донбасу" у Ростові

У Ростові відкрили пам'ятник "героям Донбасса" - символічна скульптура, яка цілком логічна у нинішній Росії.

Фото: ЗМІ

"На відкритті пам'ятника, 16-го жовтня, були присутні головні ідеологи "русской весны": перший керівник окупаційної адміністрації, нині глава так званого "Союзу добровольців Донбасу" Олександр Бородай, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, помічник президента Росії та куратор Донбасу Владислав Сурков. Далеко не зайвим виглядав мер Ростова Віталій Кушнарьов, а також перший заступник губернатора Ростовської області Ігор Гуськов", - пише для depo.ua Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Місце обрали справді символічне. Саме у Ростові в 2014-му році формувалися перші колони бойовиків і звідти їх везли на Донбас. У цьому місці досі знаходиться перевалочний пункт "ополченців", а під Ростовом діють табори з підготовки бойовиків. Велика кількість зброї, різного роду амуніції, продуктів та іншого спорядження на Донбас йде через Ростов. Як і російські офіцери також...

Пам'ятник відкривали за кошти "Союзу добровольців Донбасу", який провів 3-й з'їзд саме в Ростові.

Захарченко зазначив, що пам'ятник відкрито в річницю вбивства бойовика Арсена Павлова "Мотороли".

Спорудження стели почалося ще наприкінці серпня у парку ім. Островського. На нього витратили понад $17 тис. Громадські активісти тривалий час писали до влади регіону листи з поясненнями незаконності встановлення пам'ятника,але там відповідали, що про спорудження звернувся місцевий Союз ветеранів.

Що смішно, так це те, що до 10 метрової стели прикріпили хрест з двома мечами, який дуже схожий на емблему сухопутних військ ЗСУ.

Загалом, подія справді знакова для нинішньої Росії. Раніше по всьому СРСР встановлювали пам'ятники воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані. Різниця між ними лише в тому, що афганці були регулярною армією, яка воювала у чужій країні невідомо заради чого. А добровольці Донбасу пішли захищати "русский мир" за "покликом серця". Хоча, серед цих добровольців так само була купа російських офіцерів на російській техніці.

Подібні пам'ятники мають з'явитися у кожному великому місті Росії. Країна має підтримувати власну загарбницьку ідеологію, демонструвати правильність людського вибору - йти і вмирати за "руську" ідею будь-де. І цей пам'ятник, немов символ цієї ідеї, має стимулювати вибір сотень подібних дурнів, які вирішать в майбутньому записатися у добровольці на війну десь у Білорусі та у різних куточках світу.

У той час, як у Києві встановлений пам'ятник добровольцям символізує людей, котрі встали на захист власної країни на власній землі, у Ростові ж героїзують росіян, які відправилися за межі власної країни. І там це вважається цілком нормальним, оскільки Росія - це країна загарбників з давньою історією.

Цей пам'ятник так само демонструє і те, що Росія не буде зупинятися і нинішня політика агресії є цілком природною для влади і підтримуваною населенням. Оскільки, в іншому випадку, пам'ятник не простояв би і ночі.

"Я хочу від імені адміністрації Ростова, від імені ростовчан сказати велике дякую за те, що ви зробили все для збереження русского мира", - заявив на відкритті монумента мер Кушнарьов. Збереження від кого і від чого? Росіяни справді готові захищати вигаданий для них "русский мир" навіть не розуміючи, скільки вони за це платять. Подібного роду пам'ятні знаки поступово з'являються у різних куточках Росії. Хоч стела "добровольцям Донбасу" насправді перша на території цієї країни, варто згадати про інші випадки увічнення бойовиків.

Наприклад, у парку Дружба того ж Ростову скульптура у вигляді металевого букета квітів, викуваного, за словами авторів проекту, зі снарядів, які були випущені ЗСУ по позиціях "Л-ДНР". У вересні 2015-го в селі Озерки Алтайського краю з'явилася перша меморіальна дошка на честь добровольця, який загинув в Донбасі. Місцевий житель Іван Корольков був убитий 28 січня 2015 року в бою під Санжарівкою. 19-го жовтня 2016 року поблизу одного з кінотеатрів на вулиці Муравйова-Амурського в Хабаровську була встановлена табличка на згадку про Арсена Павлова-"Мотороли".

Масово монументи "воїнам "ДНР" та "героям "ЛНР" встановлюються на Донбасі. В Криму навіть був відкритий пам'ятник "Народному ополченню всіх часів".

Росії потрібна така ідеологія для того, щоб жити. Нам, українцям, потрібно дивитися на це і пам'ятати, що в країні, де відкривають пам'ятники загарбникам і люди спокійно на це реагують, не може бути друзів. Пам'ятати про це, коли хтось розпочинає чергову дискусію про хороших росіян, які десь там існують. Просто подивитися на обличчя їхніх героїв-добровольців, всіляких уродів типу "Мотороли", Бородая та інших, подивитися на пам'ятник "героям", які гвалтували, вбивали, руйнували на території чужої країни, і зрозуміти, що ця країна - це машина війни. І зробити все, щоб пам'ятники "героям Донбасу" не пішли за межі лінії розмежування. А для росіян подібне потрібно навіть у Москві. Бо саме там народилася ідея відправляти м'ясо з дурнів на Донбас. Бо саме тупе стадо він і символізує".

Що чекає "обмежено придатних", які не пройдуть ВЛК до 4 лютого: У Міноборони дали пояснення

неділя, 19 січень 2025, 9:57

Визнані "обмежено придатними" до військової служби до 4 травня 2024 року громадяни України мають повторно пройти медичний огляд до 4 лютого 2025 року. У разі невиконання цієї вимоги у застосунку "Резерв+" може з'явитися статус "в розшуку". Про це інфор...

Все буде суворо: У Міносвіти заявили, що студенти, які не складуть іспит із базової військової підготовки, не зможуть продовжити навчання

неділя, 19 січень 2025, 9:42

Проходження базової загальновійськової підготовки є обов’язковим для всіх студентів вищих навчальних закладів: студенти, які не склали іспит або відмовитись від присяги, продовжувати навчання не зможуть, заявив заступник міністра оборони бригадний гене...