"Переглядаючи в телевізорі трансляцію з РФ, згадайте очі цього хлопчика": Мережу вразила світлина сім'ї загиблого українського льотчика

Літак-розвідник Ан-30Б, яким керував український військовий, льотчик першого класу, полковник Повітряних Сил Збройних Сил України Костянтин Могилко, був збитий 6 червня 2014 року над Слов'янськом.

Фото:Facebook

У Мережі з'явилася зворушлива фотографія сім'ї Героя України, льотчика Костянтина Могилка, літак якого в 2014 році над Слов'янськом збили бойовики. Фотографію опублікував військовий фотограф Дмитро Муравський, зазначають Патріоти України.

На знімку зображені дружина і двоє дітей льотчика. Замість глави сімейства на фотографії висить лише пальто загиблого Могилка.

"Ви запитаєте при чому тут футбол? Його літак був збитий російською ракетою в ці дні чотири роки тому. Загинули 5 членів екіпажу. Командував вбивцею - кадровий співробітник ФСБ Росії. Переглядаючи в телевізорі трансляцію з Росії, згадайте очі цього хлопчика. Його батько не встиг прищепити любов до футболу. Він не буде дивитися з вами цей чемпіонат!" - написав автор допису.

Фотографія швидко розлетілася по Мережі. Людей вразила задумка автора знімка.

Слід нагадати, що літак-розвідник Ан-30Б, яким керував український військовий, льотчик першого класу, полковник Повітряних Сил Збройних Сил України Костянтин Могилко був збитий 6 червня 2014 року над Слов'янськом. В результаті авіакатастрофи загинули п'ять членів екіпажу.

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...

От у чому секрет! Найстаріша мешканка Землі розкрила секрет довголіття й здивувала порадою (фото)

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:44

Став відомий секрет довголіття нової найстарішої мешканки планети Маріт Браньяс Морери, яка змінила в цій ролі черницю Люсіль Рандон. Остання 18 січня померла у Франції у віці 118 років,передають Патріоти України. Всього через місяць Морері виповниться...