​Переміг 54-річний слюсар зі своєю трубою: У Німеччині пройшов чемпіонат по імітації реву оленів (відео)

Всього в турнірі взяли участь 16 учасників, які змагалися в трьох дисциплінах: наслідування реву оленя-ватажка, наслідування реву оленя в пошуках самки і наслідування реву старого оленя.

Чемпіонат Німеччини у цій давній мисливській дісципліні пройшов в Дортмунді. Переможцем став 54-річний слюсар з Нижньої Саксонії Андреас Тепфер. Це вже третя вікторія ентузіаста, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости». Друге і третє місця в цьому році зайняли дебютанти першості - Крістоф Уффельманн і Фабіан Менцель з Баварії.

В якості допоміжних засобів учасники використовували морські раковини, роги великої рогатої худоби або дерев'яні духові музичні інструменти.

Як зазначається, протягом багатьох століть наслідування реву оленів використовувалося мисливцями. Імітуючи рев молодих самців, мисливці виманюють з укриття оленя-ватажка стада. Вони також намагаються відтворити рев оленя, який демонструє свою владу, і оленя, який хоче сподобатися самці.

При цьому звуки повинні бути максимально правдоподібними, оскільки тварини відразу ж помічають фальш. Троє кращих еімітаторів Німеччини представлятимуть країну на чемпіонаті Європи, який пройде у Франції. Серед найбільш сильних конкурентів - команди з Литви, Естонії та Білорусі.

Хіти тижня. Карма: Педофіла, чиїми жертвами стали 200 дітей, згвалтував і вбив з особливою жорстокістю співкамерник

четвер, 26 листопад 2020, 15:00

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився. У британській в'язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорсток...

Оце так поворот: ЗМІ показали, як Зеленська на елітній машині їздить по Києву, перевищуючи швидкість (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 14:56

Перша леді та дружина президента України Володимира Зеленського Олена їздить на елітній іномарці, яку супроводжують десять охоронців. Згідно з декларацією глави держави за 2019 рік, на ній числиться куленепробивна машина марки Mercedes Benz S 500. Але ...