''Перестали боятися'': Офіцер ЗСУ передбачив бунт у ''ДНР''

Більшість людей розчарувалися у ідеях створення "русского міра", бо він приніс тільки розруху і війну.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Гнівні пости в соцмережах жителів "ДНР" про погіршення якості життя з приходом на Донбас проросійських терористів - це лише початок, який призведе до більш активних дій у подальшому. У коментарі журналістам офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц") підтвердив зростання масового невдоволення серед жителів фейкових республік, передають Патріоти України.

За його словами, люди почали розчаровуватися. "Наразі більшість людей розчарувалися у ідеях створення "русского міра", бо він приніс тільки розруху і війну. Більшість людей, які були з активними проросійськими поглядами, вже почали розчаровуватися", - розповів офіцер.

Він вважає, що це є лише початком більш активних протистоянь народу проти терористів, які можна очікувати в подальшому. "І найцікавіше, що вже люди почали виходити на вулиці. Такого три роки не було, вони почали виходити проти різних афер, які проводять представники окупаційної влади, особливо в медичній, соціальній сферах. Тобто, вони перестали їх боятися", - заявив військовий.

"Якщо ви втомилися від карантину, то поговоріть із військовими": Філатов записав звернення до дніпрян (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 20:28

Багато українців просто забули про те, що таке справжні труднощі і справжня небезпека. Мер Дніпра Борис Філатов емоційно звернувся до "втомлених" від карантину жителів міста. Тим, хто вважає тимчасові обмеження надмірними, він нагадав про реальні пробл...

Несподівано та посеред ночі: МОЗ провів "коронавірусну" спецоперацію в Миколаєві

четвер, 9 квітень 2020, 20:16

Миколаївська область, як і раніше, - єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом. У Миколаєві людей, що хворіють на пневмонію, яким раніше були поведені тести на COVID-19, перевірили на наявність коронавіруса в лабораторії іншої об...