Снайпер "Української добровольчої армії" Олена Білозерська в одному з інтерв'ю розповіла про відновлення в українській армії снайперських традицій. Про це повідомляють Патріоти України.
Так, розповідаючи про службу в зоні ООС вона показала свій снайперський перстень і розповіла його історію: "Під час Першої світової війни була така традиція. Снайпери робили собі такі персні з денця гільзи. Гільзу брали особливу - з якогось вдалого пострілу або першого "двохсотого" ... І ми вирішили її відновити. Це як раз гільза з тієї ночі, коли я трьох застрелила".
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...