"Пендосы идут! Спасайся кто может!": У Росії перевірку сирени цивільної оборони сприйняли за початок війни зі США

Перелякані люди дзвонили в адміністрацію і лаялися, телефон не вщухав протягом двох годин.

Ілюстрація:bloknot-stavropol.ru

Жителі Ставропольського краю РФ були захоплені зненацька виттям сирени під час випробувань систем екстреного оповіщення населення і вирішили, що почалася війна зі США. Про це повідомляє ставропольський сайт Блокнот, інформують Патріоти України.

У місті Желєзноводську і його околицях місцеві жителі вважали, що почалася війна між Росією і США. Інші стали ховати автомобілі, побоюючись, що почався град.

"Перелякані люди дзвонили в адміністрацію і лаялися через те, що їх ніхто не попередив про початок війни. Телефон не вщухав протягом двох годин. Дзвінки продовжують надходити досі", - повідомила керуюча справами адміністрації Приміської сільради Олена Даниліна.

У березні 2016 року голова Дмитрівського муніципального району Московської області Валерій Гаврилов закликав жителів району до пильності.

"Прошу вас, особливо в цьому році, як ніколи. Це не просто, так би мовити, щоб вас стурбувати. Сьогодні більше десятка тисяч чоловік закинуті зі Сполучених Штатів Америки для того, щоб розхитати сьогодні нашу країну напередодні головних політичних виборів. Будьте уважні, особливо старости по селах", - заявив він.

"Вас, бандерівців, всіх вже пора повідстрілювати": Водій-хам визвірився до жінки, що зробила йому зауваження

четвер, 21 листопад 2019, 18:59

У Києві водій-хам припаркував своє авто на дитячому майданчику і нагрубив жінці, образивши України. Про це користувачка Наталія Іздебска написала в Facebook. "Сказала муфлону з фото, що дитмайданчик не є парковкою. А у відповідь: "Гаварі са мною на рус...

В Україну прийшли перші снігопади: Яскраві фото з різних регіонів

четвер, 21 листопад 2019, 17:46

В Україну 21 листопада прийшли перші снігопади. Світлинами із зимовими краєвидами поділилися користувачі соцмереж, передають Патріоти України. У селі Пеньківка на Вінничині сосни і ялини поки не вкриті товстим шаром снігу, але маленькі сніжинки проліт...