"Пендосы идут! Спасайся кто может!": У Росії перевірку сирени цивільної оборони сприйняли за початок війни зі США

Перелякані люди дзвонили в адміністрацію і лаялися, телефон не вщухав протягом двох годин.

Ілюстрація:bloknot-stavropol.ru

Жителі Ставропольського краю РФ були захоплені зненацька виттям сирени під час випробувань систем екстреного оповіщення населення і вирішили, що почалася війна зі США. Про це повідомляє ставропольський сайт Блокнот, інформують Патріоти України.

У місті Желєзноводську і його околицях місцеві жителі вважали, що почалася війна між Росією і США. Інші стали ховати автомобілі, побоюючись, що почався град.

"Перелякані люди дзвонили в адміністрацію і лаялися через те, що їх ніхто не попередив про початок війни. Телефон не вщухав протягом двох годин. Дзвінки продовжують надходити досі", - повідомила керуюча справами адміністрації Приміської сільради Олена Даниліна.

У березні 2016 року голова Дмитрівського муніципального району Московської області Валерій Гаврилов закликав жителів району до пильності.

"Прошу вас, особливо в цьому році, як ніколи. Це не просто, так би мовити, щоб вас стурбувати. Сьогодні більше десятка тисяч чоловік закинуті зі Сполучених Штатів Америки для того, щоб розхитати сьогодні нашу країну напередодні головних політичних виборів. Будьте уважні, особливо старости по селах", - заявив він.

Хіти тижня. Школярок із РФ відправили в Китай малювати, але замість навчання їх чекала робота в іншій сфері

неділя, 21 липень 2019, 13:00

Туристичну поїздку організувала дитяча художня школа. Школярок з Забайкальського краю Російської Федерації відправили в Китайську Народну Республіку вчитися малювати, але там їх змусили працювати офіціантками в одному з ресторанів. Про це повідомляєтьс...

​Це Вам не п'яткою бити, дядечко Джейсон Стейтем: 11-річний український футболіст підхопив світовий Челенж з відкорковування пляшки, вразивши професійною майстерністю (відео)​

неділя, 21 липень 2019, 12:07

Історія львів'янина Володі Бобенчик стала широко відома після того, як дитині відмовили у візі до Франції на Євро-2016. Хлопчик сам займається футболом, знає гравців української збірної і навіть приходить на тренування наших футболістів. Сім'я Володі в...