
У Криму під час святкування третьої річниці анексії півострова кілька десятків людей отруїлися спиртним. Про це виданню Gazeta.ua повідомив донецький лікар Олександр Чернов, передають Патріоти України.
"Я разговаривал со своим коллегой, который работает в Крыму. Рассказал интересные детали о том, как праздновали годовщину, когда легли под Россию. В 15:00 в Ялте реанимация была переполнена "ихтамнетами". Ежечасно подвозят по 2-3 новеньких. На маршрутах все бригады скорой. На третью годовщину – три "жмурика". Одному в пьяной драке проломили голову, один допился дома, а другого в больнице не "откачали", - розповів Чернов.
За словами лікаря, в лівадійській лікарні чергували подвійні бригади реаніматологів. "Завезли дополнительные кровати для тех, кто "Боярышника" перебрал. Таких больше тридцати было", - розповів лікар.
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...