Лікарі в Почаєві Тернопільської області не надали належної допомоги потерпілому в ДТП хлопцю та були п'яними на зміні. Про недбалість та байдужість медиків розповів його брат Ілля Костюк. Аварія трапилася ще 24 червня, коли вони їхали двома автомобілями, повідомляють Патріоти України.
"Я - попереду, а двоюрідний брат Сильвестр - позаду. У нас авто однієї марки - німецьке "Ауді". Мені назустріч їхала машина, здається, "дев'ятка" з декількома людьми в салоні. Вони хотіли переді мною виїхати на зустрічну смугу, щоб перетнути її та повернути ліворуч. Я цього зробити їм не дав, майнув фарами, мовляв, так не можна. Згідно з правилами дорожнього руху, вони повинні мене пропустити. Так ось, мене вони пропустили, а перед братом шмигнули зліва", - розповів Ілля Костюк.
Він зазначив, що брата ніхто не допоміг дістати з машини, тому йому довелося самостійно взяти металевий штир і виколупати двері. Сильвестр був у свідомості, проте пішла внутрішня кровотеча, і в горлі зібралося багато крові. Хлопця госпіталізували.
"Два лікарі – один головний, а інший, наскільки зрозумів, його заступник, голими руками обмацували рани. Вони були п’яні. Один із них вийшов і сказав: "Так він у м’ясо бухий. Очей нема". Це я цитую. Хоча очі були, бо я бачив. Поки вони забирали його, брат розпухнув. Я запитав: "Як це п’яний, якщо брат весь день був удома? Це по-перше. По-друге, він не п’є". На що почув: "Ні, він п’яний, тому що блював кров’ю і був запах алкоголю", - процитував Костюк.
У крові у Сильвестра не знайшли алкоголю під час аналізу, але лікар в Почаєві все одно запропонував Іллі піти на угоду. "Мовляв, в лікарні напишуть, що брат впав зі скутера, алкоголю вказувати не будуть. Я прямо пообіцяв тим лікарям, що так просто це не залишу. Це вже четвертий випадок, коли потрапляю в цю лікарню. Перший раз - з дитиною Варваркою, також лікарі були напідпитку. Вдруге, моїй кумі нахамили, сказали, що зараз введуть укол і "ти здохнеш", - зазначив він.
Хлопця вирішили везти до Тернополя, бо лікарі відверто сказали, що можуть, максимум, обробити рану. "Коли ми приїхали до Тернополя, нас запитали: "Ви що, його в полі самі перемотували?" Кажу "ні, це в лікарні у Почаєві надали невідкладну допомогу". Виявилося, що болота, скла не забрали, ніхто рани не обробив, навіть не дезінфікував", - поділився Костюк. Більш того, в Почаєві навіть не надали карету "швидкої", тому потерпілого довелося везти своїм ходом.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...