"Таких відмінностей в Україні менше, ніж в Росії. Україна все ж відносно моноетнічна держава, тому що в ній близько 80% українців. Зрозуміло, що українці в залежності від регіону відрізняються світоглядом, звичаями і т. д. Але це у нас не настільки разючі відмінності, ніж відмінності між росіянами з різних регіонів РФ", — каже політолог.
"У нас більше доцентрова нація. Звичайно, роки русифікації і комуністичне минуле позначилися на світогляді літніх людей, але молоде покоління все стирає межі зі швидкістю, властивою цивілізованого світу", — підкреслив експерт в питаннях культури.
Коментуючи питання, чому політики витягують на поверхню питання мови, історії, культури і релігії, які є найбільш болючими і дратівливими для суспільства, Володимир Цибулько зауважив: "Розчісувати" дратуючі гуманітарні питання — дешево для політтехнологів".
"Це маловитратні технології, які завжди піднімають багато шуму. У цьому сенсі наголос на гуманітарних питаннях (ідентичності, мови, релігії тощо) — спекуляції в той момент, коли треба прикрити значно більш істотні порушення. В Україні ці дратівливі теми існують як традиційні прикриття зловживань в економіці", — підсумував політолог.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він у реальному часі відповідає людям на їхні запитання. Про це повідомили у The Guardian, передають Патріоти України. Інсталяц...
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...