"Таких відмінностей в Україні менше, ніж в Росії. Україна все ж відносно моноетнічна держава, тому що в ній близько 80% українців. Зрозуміло, що українці в залежності від регіону відрізняються світоглядом, звичаями і т. д. Але це у нас не настільки разючі відмінності, ніж відмінності між росіянами з різних регіонів РФ", — каже політолог.
"У нас більше доцентрова нація. Звичайно, роки русифікації і комуністичне минуле позначилися на світогляді літніх людей, але молоде покоління все стирає межі зі швидкістю, властивою цивілізованого світу", — підкреслив експерт в питаннях культури.
Коментуючи питання, чому політики витягують на поверхню питання мови, історії, культури і релігії, які є найбільш болючими і дратівливими для суспільства, Володимир Цибулько зауважив: "Розчісувати" дратуючі гуманітарні питання — дешево для політтехнологів".
"Це маловитратні технології, які завжди піднімають багато шуму. У цьому сенсі наголос на гуманітарних питаннях (ідентичності, мови, релігії тощо) — спекуляції в той момент, коли треба прикрити значно більш істотні порушення. В Україні ці дратівливі теми існують як традиційні прикриття зловживань в економіці", — підсумував політолог.
22 лютого в Одесі житель області напав на представника територіального центру комплектуванні та соціальних послуг (ТЦК та СП). Про це поінформувала у Facebook поліція Одеської області, передають Патріоти України. Правоохоронці зазначили, що інцидент ст...
Стримінговий сервіс YouTube Music запровадив новий показник "Місячна аудиторія", який показує загальну кількість унікальних слухачів та глядачів контенту артистів на платформі. Він оновлюється щодня та дає змогу за 28 днів визначити, який виконавець бу...