Під забороною: У Києві будуть штрафувати за шашлики з 1-го квітня

Про дозволені місцях для пікніка і смаження м'яса можна дізнатися на сайті Київзеленбуду.

З 1 квітня в Києві будуть штрафувати за смаження шашликів в недозволених місцях. Фото: relax.com.ua.

З 1 квітня в Києві заборонять смажити шашлики, а також інші продукти на багатті, в лісопаркових зонах, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Також вводять штраф за заїзд в ліс на автомобілі. Він складає 1500 грн. Лісопаркові зони обладнають шлагбаумами. Але є на карті міста і дозволені місця для смаження м'яса на багатті.

"Таких чистих місцевостей в Києві вже 38. Вони розташовані переважно на околицях. Знайти повний список, адреси і карти проїзду можна на сайті Київзеленбуду. І ці явки/паролі варто запам'ятати. Тому що якщо ви розведете багаття для шашликів за межами цих зон - готуйте гроші. На штраф", - повідомив керівник Зеленбуду Сергій Симонов.

Патрулювати зони відпочинку, де заборонено розведення багать, будуть поліцейські.

Те, що найчастіше залишається після пікніків на природі. Фото: pushkin.ru.

Хіти тижня. Обережно, бабуся!: У Львові розлючена пенсіонерка встромила в пасажира шило (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 3:00

Мабуть, пенсіонерка дуже хотіла сісти, тому накинулася на хлопця. У Львові пенсіонерка атакувала молодого чоловіка шилом, а після спробувала втекти. Подробиці повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України. За словами очевидців, жінка у ві...

Хіти тижня. "Велична епоха української жінки": Відомі українки знялися для календаря в образах княгинь Київської Русі (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 0:35

Ініціатором проекту виступила Асоціація тваринників України. У проекті взяли участь актриси Наталія та Ольга Сумські, співачки Ірина Білик, Ольга Горбачова та Катерина Бужинська, журналістки Тетяна Будь і Катерина Лисенко, директор Вишгородського істор...