Під забороною: У Києві будуть штрафувати за шашлики з 1-го квітня

Про дозволені місцях для пікніка і смаження м'яса можна дізнатися на сайті Київзеленбуду.

З 1 квітня в Києві будуть штрафувати за смаження шашликів в недозволених місцях. Фото: relax.com.ua.

З 1 квітня в Києві заборонять смажити шашлики, а також інші продукти на багатті, в лісопаркових зонах, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Також вводять штраф за заїзд в ліс на автомобілі. Він складає 1500 грн. Лісопаркові зони обладнають шлагбаумами. Але є на карті міста і дозволені місця для смаження м'яса на багатті.

"Таких чистих місцевостей в Києві вже 38. Вони розташовані переважно на околицях. Знайти повний список, адреси і карти проїзду можна на сайті Київзеленбуду. І ці явки/паролі варто запам'ятати. Тому що якщо ви розведете багаття для шашликів за межами цих зон - готуйте гроші. На штраф", - повідомив керівник Зеленбуду Сергій Симонов.

Патрулювати зони відпочинку, де заборонено розведення багать, будуть поліцейські.

Те, що найчастіше залишається після пікніків на природі. Фото: pushkin.ru.

Коли дьюті-фрі в горло не лізе: Туроператор залишив сім'ю українців на турецькому курорті

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:37

Туроператор TPG вимагає, щоб кияни сплатили зайву ніч проживання в готелі, а в суботу, 23 червня, купили за свій рахунок квитки на літак в Україну. Сім'ю туристів з Києва, які відпочивали в Мармарисі, "забули" на курорті в Туреччині, передають Патріоти...

Хіти тижня. "Залишили будинок на рік": Шокуючі фото наслідків приходу "руського міра" на Донбас

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:30

В окупованому бойовиками угруповання "ДНР" Єнакієве Донецької області грабують і частково розбирають будинки жителів, що виїхали. Про це самі потерпілі пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України. Відзначається, що сім'я мирних жителів виїх...