Під забороною: У Києві будуть штрафувати за шашлики з 1-го квітня

Про дозволені місцях для пікніка і смаження м'яса можна дізнатися на сайті Київзеленбуду.

З 1 квітня в Києві будуть штрафувати за смаження шашликів в недозволених місцях. Фото: relax.com.ua.

З 1 квітня в Києві заборонять смажити шашлики, а також інші продукти на багатті, в лісопаркових зонах, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Також вводять штраф за заїзд в ліс на автомобілі. Він складає 1500 грн. Лісопаркові зони обладнають шлагбаумами. Але є на карті міста і дозволені місця для смаження м'яса на багатті.

"Таких чистих місцевостей в Києві вже 38. Вони розташовані переважно на околицях. Знайти повний список, адреси і карти проїзду можна на сайті Київзеленбуду. І ці явки/паролі варто запам'ятати. Тому що якщо ви розведете багаття для шашликів за межами цих зон - готуйте гроші. На штраф", - повідомив керівник Зеленбуду Сергій Симонов.

Патрулювати зони відпочинку, де заборонено розведення багать, будуть поліцейські.

Те, що найчастіше залишається після пікніків на природі. Фото: pushkin.ru.

Мобілізація з 1 липня: Ось що зміниться для чоловіків у розшуку ТЦК

четвер, 25 червень 2026, 15:56

В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...