У селі Птича Дубенського району на Рівненщині прихильниця Московського патріархату з вилами напала на прихожанку УПЦ КП. Про це у Facebook написала журналістка Аліна Дубовська, передають Патріоти України.
"Прихожанка УПЦ МП дочекалася в полі вірянку Київського патріархату та ледь не заколола її вилами. Інцидент стався через релігійні вподобання останньої. Жінці вдалося відбитися від нападу. На місце одразу викликали правоохоронців", - йдеться в повідомленні журналістки.
За словами Дубовської, нападниця - дружина екс-старости церкви Валентина Дячук. Нині з'ясовують подробиці нападу.
На Одещині зафіксували перший укус павука-каракурта. Постраждав чоловік, його відправили до Болградської лікарні. Про це повідомляє місцеве видання "Махала", передають Патріоти України. Зазначається, що по допомогу до медиків звернувся чоловік. Він роз...
Польські водолази виявили у Балтійському морі затонулий вітрильник XIX століття, на борту якого було понад 100 запечатаних пляшок шампанського, вина, коштовної мінеральної води та порцеляни. Про це пишуть BBC та Washington Post, передають Патріоти Укра...