"Підписуй, інакше звільню": Жителів міста на Вінниччині змушують підтримати переведення церкви до МП

Церковний скандал виник у Немирові, де агітують за те, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московського патріархату.

В Немирові вибухнув церковний скандал. Фото: ЖЖ.

У місті Немирів Вінницької області збирають підписи для того, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московському патріархату. Про це розповів один із жителів міста Олександр Маліночка, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

За його словами, жителів міста буквально змушують підтримати переведення церкви до МП.

"У нас на території Немирівської районної лікарні є Українська православна церква Московського патріархату, наскільки я знаю, вона належить до нього. І от після однієї служби, протягом декількох днів, прихожанам, які туди постійно ходять, давали якісь спеціальні бланки, щоб вони ставили підписи й голосували за те, що вони хочуть належати до саме Московського патріархату", – розповів чоловік.

А тим, хто відмовляється ставити свій підпис у бланку, погрожують звільненням.

"Головний лікар на території, де розташована ця церква, своїм співробітникам взагалі сказав: "Якщо хочете працювати і залишатися на своїх посадах – ставте підпис". І це у приказному порядку. Тут повний безлад", – обурився чоловік.

Сам же лікар Павло В'ячеславович, якого звинуватили в агітації, інформацію спростовує.

"Я нікого не агітую, це по-перше. Я агітацією не займаюся. У вас якась інформація неправдива. Я за таке не чув і не знаю навіть. Я не маю можливості говорити, але я цим не займаюся, питайте в тих, звідки у вас ця інформація. У мене купа роботи іншої, щоб я ще займався агітацією. Не маю жодного стосунку", – зазначив він.

"Виступив за мир, щоб потрапити на змагання на Заході": Чемпіон світу з Криму, який зрадив Україну, написав донос на свого партнера зі збірної РФ

четвер, 7 липень 2022, 0:33

Колишній чемпіон світу з шахів Сергій Карякін, який у 2009 році відмовився від громадянства України на користь російського, написав донос на свого партнера зі збірної Росії Яна Непомнящего. Непомнящий був серед провідних шахістів Росії, які в березні н...

Формуватимуть світогляд дітей без участі "іноземних агентів": У РФ створюють аналог піонерської організації

середа, 6 липень 2022, 23:00

В Росії створять суспільно-державний рух дітей та молоді, який буде займатися вихованням та формуванням світогляду нового покоління. Відповідний закон ухвалила Держдума РФ, передають Патріоти України. Наглядову раду організації пропонують очолити Волод...