"Підписуй, інакше звільню": Жителів міста на Вінниччині змушують підтримати переведення церкви до МП

Церковний скандал виник у Немирові, де агітують за те, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московського патріархату.

В Немирові вибухнув церковний скандал. Фото: ЖЖ.

У місті Немирів Вінницької області збирають підписи для того, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московському патріархату. Про це розповів один із жителів міста Олександр Маліночка, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

За його словами, жителів міста буквально змушують підтримати переведення церкви до МП.

"У нас на території Немирівської районної лікарні є Українська православна церква Московського патріархату, наскільки я знаю, вона належить до нього. І от після однієї служби, протягом декількох днів, прихожанам, які туди постійно ходять, давали якісь спеціальні бланки, щоб вони ставили підписи й голосували за те, що вони хочуть належати до саме Московського патріархату", – розповів чоловік.

А тим, хто відмовляється ставити свій підпис у бланку, погрожують звільненням.

"Головний лікар на території, де розташована ця церква, своїм співробітникам взагалі сказав: "Якщо хочете працювати і залишатися на своїх посадах – ставте підпис". І це у приказному порядку. Тут повний безлад", – обурився чоловік.

Сам же лікар Павло В'ячеславович, якого звинуватили в агітації, інформацію спростовує.

"Я нікого не агітую, це по-перше. Я агітацією не займаюся. У вас якась інформація неправдива. Я за таке не чув і не знаю навіть. Я не маю можливості говорити, але я цим не займаюся, питайте в тих, звідки у вас ця інформація. У мене купа роботи іншої, щоб я ще займався агітацією. Не маю жодного стосунку", – зазначив він.

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...