Підтримала окупантів: Відома радянська актриса і режисер потрапила у базу "Миротворця" (фото)

За даними волонтерів Віра Глаголєва була учасником фестивалю "Боспорські Агони", який проводився в місті Ялта в 2016 році.

Віра Глаголєва. Фото:http://www.tvc.ru/c

Радянська і російська актриса театру і кіно, кінорежисер Віра Глаголєва потрапила в базу волонтерського центру "Миротворець". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "Миротворець."

Досьє на актрису знаходиться в розділі "Чистилище".

Відзначається, що Глаголєва потрапила в список за незаконний перетин державного кордону України, заперечення російської агресії, популяризацію російського окупаційного режиму на території анексованого Криму.

За даними волонтерів актриса була учасником фестивалю "Боспорські Агони", який проводився в місті Ялта в 2016 році.

Курс валют влаштував "американські гірки": Українці скуповують долари - чи варто це робити зараз

понеділок, 25 вересень 2023, 12:30

Курс валют в Україні влаштував українцям "американські гірки", і не прості, а з сюрпризом. За понеділок і вівторок, 18-19 вересня, курс долара зріс майже на 40 копійок, і коли, здавалося, що він ось-ось перетне в продажу позначку у 39 гривень за долар,...

У людей, які фізично важко працюють, вищий ризик когнітивних розладів, - дослідження

понеділок, 25 вересень 2023, 11:48

Якщо робота має високий рівень фізичної активності, то в людини може бути підвищений ризик деменції та легких когнітивних порушень. Це підтверджує нове дослідження, опубліковане в The Lancet Regional Health Europe, пише Medical News Today, передають П...