Підтримала окупантів: Відома радянська актриса і режисер потрапила у базу "Миротворця" (фото)

За даними волонтерів Віра Глаголєва була учасником фестивалю "Боспорські Агони", який проводився в місті Ялта в 2016 році.

Віра Глаголєва. Фото:http://www.tvc.ru/c

Радянська і російська актриса театру і кіно, кінорежисер Віра Глаголєва потрапила в базу волонтерського центру "Миротворець". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "Миротворець."

Досьє на актрису знаходиться в розділі "Чистилище".

Відзначається, що Глаголєва потрапила в список за незаконний перетин державного кордону України, заперечення російської агресії, популяризацію російського окупаційного режиму на території анексованого Криму.

За даними волонтерів актриса була учасником фестивалю "Боспорські Агони", який проводився в місті Ялта в 2016 році.

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...