Підтримала окупантів: Відома радянська актриса і режисер потрапила у базу "Миротворця" (фото)

За даними волонтерів Віра Глаголєва була учасником фестивалю "Боспорські Агони", який проводився в місті Ялта в 2016 році.

Віра Глаголєва. Фото:http://www.tvc.ru/c

Радянська і російська актриса театру і кіно, кінорежисер Віра Глаголєва потрапила в базу волонтерського центру "Миротворець". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "Миротворець."

Досьє на актрису знаходиться в розділі "Чистилище".

Відзначається, що Глаголєва потрапила в список за незаконний перетин державного кордону України, заперечення російської агресії, популяризацію російського окупаційного режиму на території анексованого Криму.

За даними волонтерів актриса була учасником фестивалю "Боспорські Агони", який проводився в місті Ялта в 2016 році.

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...