Підзаробили на "халяву": Антимонопольний комітет взявся за готелі, котрі підняли ціни на фінал Ліги Чемпіонів

Імідж України вже значно зіпсований у футбольному товаристві Європи.

Антимонопольний комітет врахує інтереси вболівальників? Фото: Фейсбук.

Київське відділення Антимонопольного комітету розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг через підняття цін в готелях в період проведення фіналу Ліги Чемпіонів. Про це повідомляє прес-служба комітету, передають Патріоти України.

В Антимонопольному комітеті акцентують увагу на тому, що підвищення цін під час спортивних подій - звичайна практика для ринкових відносин, але в той же час синхронне зростання цін може свідчити про змову учасників ринку.
У свою чергу глава Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький повідомив, що інформації для відкриття справи проти учасників готельного ринку поки ще недостатньо.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...