Плаття-трансформер одеських дизайнерів зібрало рекордну суму в Kickstarter за кілька годин (фото, відео)

Сукня Omnia 2Go дозволяє скомбінувати більше 20 різних варіантів.

Сукня-трансформер. Фото: kickstarter.com.

Команда AGE з Одеси створила сукню Omnia 2Go, яка дозволяє скомбінувати більше 20 різних варіантів зовнішнього вигляду. Ця версія сукні-трансформера Omnia – друга, команда хотіла зібрати на неї від $3000, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Всього за кілька годин кампанії мети було досягнуто – станом на ранок 5 квітня вона уже зібрала $8,115.

Сукня-трансофрмер Omnia 2Go складається з двох частин: двосторонньї верхньої частини та довгої спідниці, у поділ якої вшита смужка для стягування.

Така конструкція, як стверджують творці, дозволяє скомбінувати більше 20 різних варіантів зовнішнього вигляду.

На відміну від попередньої версії, яка була розрахована на міжсезоння, оновлена модель пошита з бавовни, поліестеру і еластану.

Вона доступна у чотирьох кольорах: бежевому, чорному, жовтому та білому.

Перша модель сукні зібрала в 10 разів більше необхідного минулого літа. В цілому, Omnia 2Go – це 5-та успішна кампанія команда одеситів.

За останні два роки команда запустила 4 успішні кампанії на Kickstarter і зібрала в цілому майже $ 300 000. Останній продукт, кобура для смартфона Phonster X, перевищила початкову мету $ 5 000 в 32 рази.

"Після того як всі сукні [першої версії] були відправлені, ми вирішили зробити опитування серед наших покупців і з'ясувати, які зміни і поліпшення вони хотіли б бачити в другій версії. Виявилося, що найбільше вони хотіли варіант сукні на спекотну погоду з більш легкої тканини. Отримавши всі відповіді ми взялися за розробку", – керівниця проекту Евеліна Смульська.

Всі відгуки команда збирала через Kickstarter.

Команда вже пошила дві тестові партії Omnia 2Go і при повному завантаженні зможе виробляти до 500 суконь на місяць.

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

вівторок, 28 березень 2023, 8:29

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну

Пронесло: Між Землею і Місяцем пролетів гігантський астероїд, який міг знищити велике місто

вівторок, 28 березень 2023, 8:23

Між орбітами Землі та Місяця пролетів гігантський астероїд. Він перебував на відстані 175 тис. кілометрів від Землі. Якби астероїд увійшов в атмосферу нашої планети і впав на земну поверхню, то знищив би велике місто. На щастя, 25 березня зіткнення не ...