
О чотирнадцятій годині генеральний директор "1+1" Олександр Ткаченко вчергове привіз до Нацради документи, яких вимагали чиновники. Але попри обіцянки голови Нацради Юрія Артеменка, обміну цього документа на бланк ліцензії не відбулось.
Це означає, що канал й далі виходимо в ефір без ліцензії і його можуть вимкнути. Будь-якої миті люди, які не мають дорогих сучасних цифрових телевізорів, можуть залишитись без трансляції улюбленого телеканалу. І це при тому, що за підсумками минулого року "1+1" став найпопулярнішим за всіма комерційними аудиторіями.
Ще п'ятнадцятого грудня члени комісії проголосували за видачу ліцензії одностайно. Претензій до документів не було. Двадцять шостого грудня канал сплатив ліцензійний збір і згідно з законом Нацрада мала видати бланк, не пізніше десятого дня після сплати. Тобто до шостого січня. Наразі співробітники каналу не впевнені, що й шостого числа отримають ліцензію.
Враховуючи, що жодних законних підстав для таких дій Нацради немає, "1+1" пов'язує це зі спробою політичного тиску на телеканал.
"Цього разу формулювання теж не влаштувало, яке хоче Національна рада. Мені було сказано, якщо буде формулювання, яке Національна рада вважатиме правильним, тоді ліцензія буде видана, хоча це протирічить нормам закону. Тобто рішення було проголосоване і ми маємо очікувати до 6 числа ліцензії", - заявив Генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...