Почуття свободи - не знайоме: Скільки росіян готові терпіти падіння рівня життя, не виходячи на акції протесту

Результати соціологічного опитування серед росіян дали невтішний, але очікуваний результат: свою свободу жителі РФ виборювати не підуть.

Росіянам свобода невідома. Фото: news.online.ua

Переважна більшість громадян Російської Федерації готова змиритися з падінням рівня життя замість того, щоб вийти на мирні акції і відстояти свої права, повідомляють Патріоти України, посилаючись на дані соціологічного опитування, проведеного «Левада-Центр».

Вдалося встановити, що 74% респондентів вважають, що ймовірність масових виступів населення проти падіння рівня життя в даний момент дуже низька. У свою чергу, 19% опитаних вважають їх можливими. За умови організації подібних акцій взяти участь в них готові лише 11% росіян, а 82% їх проігнорують.
Схожі результати соціологи отримали і з питання проведення акцій з політичними вимогами: 78% громадян РФ вважають їх проведення зараз малоймовірним, 15% - мають іншу думку. У таких мітингах теоретично готові взяти участь 8% респондентів, 83% - готовності не висловили.

Крім того, 95% населення Росії заявили, що взагалі не брали участь протягом останнього року в будь-яких акціях протесту або страйках. Опитування було проведено 22-25 квітня серед 1600 чоловік старше 18 років в 137 населених пунктах 48 регіонів РФ.

Помер відомий український музикант і композитор, який працював з Тіною Кароль і Іриною Білик

середа, 29 березень 2023, 18:30

У середу, 29 березня, стало відомо про смерть українського музиканта, композитора, клавішника і аранжувальника Павла Дремлюженка. Він помер після тривалої хвороби, передають Патріоти України. Павлу Дремлюженку встановили діагноз гострий лімфобластний л...

Українців попередили про шахрайську схему в інтернеті - гроші вмить зникають з карток

середа, 29 березень 2023, 17:40

Час від часу в Україні трапляються ситуації, коли люди щось продають в інтернеті, швидко з’являється покупець, який надсилає посилання, щоб оформити доставку. Тоді на цьому сайті потрібно ввести дані своєї картки, щоб отримати гроші за товар. Але кошти...