Подаруй мрію! Маленька Ліза хоче ходити, але на лікування потрібні гроші (фото)

Не будьмо байдужими! Допоможімо разом здійснити мрію дитини.

Лізі дуже потрібна допомога. Фото: архів

"Доброго дня! Ми знову вимушені звернутися до всіх небайдужих до чужого горя людей. У листопаді з вашою допомогою наша донечка Лізонька, яка бореться всі свої 4 рочки життя з ДЦП, пройшла ще один курс лікування в клініці Козявкіна в Трускавці", - написала у редакцію Патріотів України мама дівчинки, Лідія Супрун. Наводимо текст листа:

"Ліза досягла хороший результатів: почала стояти біля опори і з її допомогою робить свої перші кроки. У лютому плануємо знову їхати в Трускавець на наступний курс лікування. У квітні на Лізу чекають в клініці Інново у Львові, де буде проходити курс реабілітації в костюмі Аделлі, який направлений на ходьбу.

Ми дуже віримо в донечку і знаємо, що в неї все вийде і вона зможе самостійно ходити. Але є лише одне «НІ»!!! Курс лікування коштує 15 700 грн. Для нашої маленької сім'ї, в якій працює лише тато, ця сумма надзвичайно велика, але так хочеться не втратити шанс...

Поки Ліза маленька - вона зможе навчитися ходити.Тому просимо вміх людей, які мають можливість, домогти нам зібрати кошти на курс реабілітації для нашої дівчинки. Ми, як і всі батьки, будемо до останнього боротися за повноцінне життя своєї кровиночки. Велике всім спасибі і низький уклін.

З пов. Лідія Супрун (мама Лізи)

ПриватБанк - 4149 4978 0123 9270 Супрун Лідія ІванівнаХіти тижня. Обережно, бабуся!: У Львові розлючена пенсіонерка встромила в пасажира шило (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 3:00

Мабуть, пенсіонерка дуже хотіла сісти, тому накинулася на хлопця. У Львові пенсіонерка атакувала молодого чоловіка шилом, а після спробувала втекти. Подробиці повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України. За словами очевидців, жінка у ві...

Хіти тижня. "Велична епоха української жінки": Відомі українки знялися для календаря в образах княгинь Київської Русі (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 0:35

Ініціатором проекту виступила Асоціація тваринників України. У проекті взяли участь актриси Наталія та Ольга Сумські, співачки Ірина Білик, Ольга Горбачова та Катерина Бужинська, журналістки Тетяна Будь і Катерина Лисенко, директор Вишгородського істор...