Погрози кремлівської маріонетки: Терорист Захарченко порадив патріарху Філарету зняти рясу і приїхати на передову

Так ватажок терористів прокоментував слова патріарха про те, що війна з Росією приносить Україні не тільки страждання, шкоду і збитки, а й деякі позитивні наслідки.

Терорист Захарченко. Фото:www.planetoday.ru

Ватажок донецьких терористів Захарченко запропонував патріарху Філарету "зняти рясу і приїхати на передову". Про це він заявив на своїй прес-конференції, передають Патріоти України з посиланням на Donbass.ua.

Так Захарченко прокоментував слова патріарха про те, що війна з Росією приносить Україні не тільки страждання, шкоду і збитки, а й деякі позитивні наслідки. "Ми бачимо, що щось, що ми терпимо, призводить до кращого. Армія наша стала міцнішою.

Якби не війна, вона була б слабкою. Україна роз'єднана всередині різними партіями і течіями, завдяки стражданням і війні український народ об'єднується. Хіба це не краще? Краще ", - вважає Філарет.

Захарченку ці слова були подані у спотвореному вигляді. "Патріарх української православної церкви Філарет заявив, що війна - це добре, і війна робить Україну сильнішою", - заявив на прес-конференції пропагандист, який ставив запитання.

У відповідь на це ватажок бойовиків заявив, що попросив би Філарета "зняти з себе рясу і піти сходити в АТО, щоб він став сильнішим". "Ми можемо показати йому гідно, що таке сила і що таке війна ... Приходьте сюди, подивіться, наскільки сильнішим ви станете, якщо взагалі потім звідси підете", - зазначив Захарченко.

Також він назвав такі висловлювання "цинізмом" і порадив людям, які так говорять, лікуватися.

Це вже мертвий проект.  Хто прийде на зміну «ОПЗЖ».

вівторок, 7 грудень 2021, 20:45

На мою думку, новий проект буде спрямований на створення напруженої ситуації в Україні як мінімум до травня. Після арешту Віктора Медведчука про таку політсилу як "Опозиційна платформа – за життя" вже можна забути. Після того, як Медведчук відійшов, «О...

Зі згоди та в присутності матері підліток відрізав голову вагітній сестрі, яка вийшла заміж без згоди родини

вівторок, 7 грудень 2021, 19:44

В Індії у штаті Махараштра поліціянти затримали підлітка, якого підозрюють у жорстокому вбивстві своєї вагітної сестри, повідомляють Патріоти України. За словами представника поліції, 19-річна дівчина вийшла заміж без згоди своєї сім’ї. Вона готувала ч...