Пасивна позиція відомства Авакова на розгул етнічних банд у великих українських містах сильно дратує громадян. Адже "політика страуса" з боку правоохоронців і призводить до самосудів і до ще більшої критики міжнародних гуманітарних структур.

Увечері вівторка, 23 жовтня, група активістів прогнала з київського залізничного вокзалу всіх помічених там ромів. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook активіст С14 Сергій Бондар, передають Патріоти України.
На наданому ролику він не демонструє сам процес вигнання. Видно тільки групу з приблизно шести осіб жіночої статі, що відійшли подалі від будівлі вокзалу. Крім того, видно, як працівники комунальних служб наводять лад там, де недавно були стоянки ромів.
Були прибрані від сміття лавки і вимиті підземні переходи, які, як стверджують активіст, використовувалися в якості туалетів. Бондар каже, що вдалося домогтися зачистки без звернень, а просто за допомогою публікацій в facebook. Напередодні Сергій Бондар повернув жінкам вкрадені ромами гаманці з грошима та документами.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...