Пасивна позиція відомства Авакова на розгул етнічних банд у великих українських містах сильно дратує громадян. Адже "політика страуса" з боку правоохоронців і призводить до самосудів і до ще більшої критики міжнародних гуманітарних структур.

Увечері вівторка, 23 жовтня, група активістів прогнала з київського залізничного вокзалу всіх помічених там ромів. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook активіст С14 Сергій Бондар, передають Патріоти України.
На наданому ролику він не демонструє сам процес вигнання. Видно тільки групу з приблизно шести осіб жіночої статі, що відійшли подалі від будівлі вокзалу. Крім того, видно, як працівники комунальних служб наводять лад там, де недавно були стоянки ромів.
Були прибрані від сміття лавки і вимиті підземні переходи, які, як стверджують активіст, використовувалися в якості туалетів. Бондар каже, що вдалося домогтися зачистки без звернень, а просто за допомогою публікацій в facebook. Напередодні Сергій Бондар повернув жінкам вкрадені ромами гаманці з грошима та документами.
Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...