Пасивна позиція відомства Авакова на розгул етнічних банд у великих українських містах сильно дратує громадян. Адже "політика страуса" з боку правоохоронців і призводить до самосудів і до ще більшої критики міжнародних гуманітарних структур.

Увечері вівторка, 23 жовтня, група активістів прогнала з київського залізничного вокзалу всіх помічених там ромів. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook активіст С14 Сергій Бондар, передають Патріоти України.
На наданому ролику він не демонструє сам процес вигнання. Видно тільки групу з приблизно шести осіб жіночої статі, що відійшли подалі від будівлі вокзалу. Крім того, видно, як працівники комунальних служб наводять лад там, де недавно були стоянки ромів.
Були прибрані від сміття лавки і вимиті підземні переходи, які, як стверджують активіст, використовувалися в якості туалетів. Бондар каже, що вдалося домогтися зачистки без звернень, а просто за допомогою публікацій в facebook. Напередодні Сергій Бондар повернув жінкам вкрадені ромами гаманці з грошима та документами.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України.
. У цей момент об...