У Києві затримали зловмисників за викрадення двох осіб, які вимагали викуп у криптовалюті - біткоінах. Про це повідомив начальник департаменту карного розшуку Нацполіції Сергій Тихонов, передають Патріоти України.
За його словами, сума викупу склала еквівалент $5 млн. У результаті проведеної роботи поліцейські звільнили заручників, які кілька місяців провели в полоні.
"Зловмисники ідентифіковані, поки з ними проводять слідчі дії. У той же час ми активно працюємо далі, щоб встановити інших учасників злочинної групи та залучити їх до відповідальності", - зазначив керівник департаменту.
Тихонов підкреслив, що в 2017 році поліція зареєструвала 507 кримінальних проваджень за фактом викрадення людей. Уже 386 зловмисникам повідомлено про підозру. У чотирьох випадках зловмисники вимагали викуп у вигляді криптовалюти.
"Ми бачимо тут чітку роль організованої злочинності, потім - працюємо над виявленням організованих злочинних груп, які за цим стоять. Крім того, ми виявляємо конкретних людей, які віддають накази, перебуваючи іноді в інших країнах світу", - повідомив він.
Начальник департаменту карного розшуку зазначив, що оперативники виходять на слід зловмисників після збору детальної інформації про потерпілого і його повного аналізу.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...