Помер перший космонавт незалежної України

Леонід Каденюк раптово помер у парку, не дочикавшись "швидкої".

Леонід Каденюк. Фото: NASA.

На 68-му році пішов із життя перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Про це стало відомо від оточення, близького до Каденюка, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Як повідомив співрозмовник агентства, космонавт раптово помер у парку Царського Села в столиці. За даними джерела, він помер до приїзду швидкої допомоги.

Довідка: Леонід Каденюк народився 28 січня 1951 року в селі Клішківці, Хотинського району Чернівецької області в родині сільських учителів. У 1995 році відібраний у групу космонавтів Національного космічного агентства України. Пройшов підготовку до космічного польоту в NASA на американському космічному кораблі багаторазового використання як фахівець з корисного навантаження. У період з 19 листопада по 5 грудня 1997 року здійснив космічний політ на американському МТКК "Колумбія" місії STS-87. Під час польоту виконував біологічні експерименти спільного українсько-американського досліду з трьома видами рослин: ріпа, соя і мох.

Штучна краса: Пластичний хірург розповів, які операції найчастіше роблять українки

понеділок, 27 січень 2020, 8:56

У програмі "Ранок з Україною" на каналі "Україна" розповіли, які частини тіла постійно вдосконалюють у кабінетах пластичних хірургів і чим небезпечна безопераційна ринопластика, передають Патріоти України. Додати імпланти у груди, вколоти філери у губи...

Бережіться! Вчені назвали п’ять ознак того, що у вас проблеми з печінкою

понеділок, 27 січень 2020, 8:37

Проблеми з печінкою турбують багатьох людей. Це пов’язано з неправильним харчуванням і шкідливими звичками. Печінка - один з тих органів людини, що швидко відновлюється. Достатньо дбайливо ставитися до нього і не надмірно навантажувати, передають Патрі...