Помічник відкрив запасний вихід: У справі керченського стрілка з'явилися нові дивні деталі

Встановити особу невідомого хлопця окупаційній владі поки не вдалося, та й офіційно вони всіляко відкидають наявність ймовірного спільника.

Росляков діяв не один. Фото: соцмережі.

У Керченському політехнічному коледжі, перед вчиненням масового вбивства, невідомий допоміг Владиславу Рослякову пройти зі зброєю непоміченим. Про це свідчить те, що завжди зачинені двері запасного входу в день трагедії виявилися відкритими. Слідчі висловили припущення, що хтось із однокурсників знав про плани вбивці і допоміг йому, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Також встановили, що у Рослякова виникли труднощі під час купівлі зброї. Співробітники салону зброї не хотіли продавати йому рушницю, засумнівавшись у достовірності документів хлопця. Однак після дзвінка у Росгвардію змінили своє рішення, оскільки їм підтвердили достовірність ліцензії.

Крім цього, у виданні, посилаючись на власні джерела в слідчо-оперативній групі, повідомили, що на відеозаписах із Росляковим видно іншого хлопця. "На відео чітко видно, що в коридорі першого поверху коледжу Рослякова, на якому одягнена футболка, зустрічає невідомий молодик, котрий проводжає його у їдальню", — уточнив анонімний співрозмовник ЗМІ.

Цього хлопця підозрюють у сприянні злочину. Саме він міг відкрити запасний вихід і допомогти заховати вибухівку в їдальні у той час, як Влад Росляков відправився стріляти усіх, хто йому траплявся на шляху. Встановити особу цього хлопця окупаційній владі поки не вдалося, та й офіційно вони всіляко відкидають наявність ймовірного спільника. Його ім'я сподіваються з'ясувати, вивчивши виявлені обгорілі мобільний телефон і комп'ютер Рослякова.

Хіти тижня. У перукарню тут краще не ходити: Українка розповіла цікаві факти про життя в Австрії (фото)

субота, 6 червень 2020, 18:30

Ольга Толстунова організовує виставки для австрійських художників у закинутих будинках та інших незвичних місцях та інсценізує відомі картини на сучасний лад. Киянка Ольга Толстунова сім років живе у Відні в Австрії. Переїхала сюди в університет. Зараз...

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...