Помічник відкрив запасний вихід: У справі керченського стрілка з'явилися нові дивні деталі

Встановити особу невідомого хлопця окупаційній владі поки не вдалося, та й офіційно вони всіляко відкидають наявність ймовірного спільника.

Росляков діяв не один. Фото: соцмережі.

У Керченському політехнічному коледжі, перед вчиненням масового вбивства, невідомий допоміг Владиславу Рослякову пройти зі зброєю непоміченим. Про це свідчить те, що завжди зачинені двері запасного входу в день трагедії виявилися відкритими. Слідчі висловили припущення, що хтось із однокурсників знав про плани вбивці і допоміг йому, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Також встановили, що у Рослякова виникли труднощі під час купівлі зброї. Співробітники салону зброї не хотіли продавати йому рушницю, засумнівавшись у достовірності документів хлопця. Однак після дзвінка у Росгвардію змінили своє рішення, оскільки їм підтвердили достовірність ліцензії.

Крім цього, у виданні, посилаючись на власні джерела в слідчо-оперативній групі, повідомили, що на відеозаписах із Росляковим видно іншого хлопця. "На відео чітко видно, що в коридорі першого поверху коледжу Рослякова, на якому одягнена футболка, зустрічає невідомий молодик, котрий проводжає його у їдальню", — уточнив анонімний співрозмовник ЗМІ.

Цього хлопця підозрюють у сприянні злочину. Саме він міг відкрити запасний вихід і допомогти заховати вибухівку в їдальні у той час, як Влад Росляков відправився стріляти усіх, хто йому траплявся на шляху. Встановити особу цього хлопця окупаційній владі поки не вдалося, та й офіційно вони всіляко відкидають наявність ймовірного спільника. Його ім'я сподіваються з'ясувати, вивчивши виявлені обгорілі мобільний телефон і комп'ютер Рослякова.

Хіти тижня. Неймовірно і моторошно: У Китаї зняли рибу "з людським обличчям" (відео)

субота, 16 листопад 2019, 0:35

У ставку, розташованому в околицях китайського міста Куньмін, на відео зняли дивного вигляду коропа.

Знайшовся фанат: Водійські права Брежнєва продали на аукціоні за кругленьку суму

субота, 16 листопад 2019, 0:13

У генсека СРСР були відкриті всі категорії, тобто, він міг керувати мотоциклами, легковими автомобілями, вантажівками до 3,5 тонн, автобусами і машинами з причепом. У Брежнєва відкриті всі категорії, тобто, він міг керувати мотоциклами, легковими автом...