"Помилка державного масштабу": Макаревич висловився про війну на сході України

Музикант також зазначив, що зараз у нього немає тривоги через події в Україні.

Андрій Макаревич. Фото: УНІАН.

Співак, композитор та лідер рок-групи "Машина времени" Андрій Макаревич назвав дії Росії на територію України великою помилкою державного масштабу. Про це він заявив в інтерв'ю росЗМІ, передають Патріоти України.

Музикант також зазначив, що в 2014 році через Україну він був засмучений і робив все, що міг. "У мене була прикрість від того, що відбувається якась дуже велика помилка державного масштабу. Але я розумів, що ніяк не міг вплинути на це. Тобто все, що міг, я робив, але це було, так би мовити, як слону дробина", - розповів Макаревич.

При цьому він також зазначив, що зараз у нього немає тривоги через події в Україні. За його словами, якщо музикант в поганому настрої виходить на сцену, то в такому випадку йому краще взагалі не виходити. Крім того, жити в сум'ятті – це дуже непродуктивно. Адже все одно нічого не зміниться. Треба займатися своєю справою і робити її добре.

А ви це знали? Фольклорист розповіла про українські традиції під час Великого посту

п’ятниця, 22 березень 2019, 17:13

22 березня християни відзначають день сорока святих. У цей день шанується пам'ять сорока Севастійських мучеників. Це свято має релігійну основу, але відбулося переплетення язичницьких, народних і релігійних традицій. Про це розповіла Ярина Закальська, ...

''Росія втратила Україну": Сербський терорист "ДНР" влаштував істерику і заявив, що Москва годує Київ

п’ятниця, 22 березень 2019, 16:59

Відомий найманець із Сербії, снайпер терористів "ДНР" Деян "Декі" Берич заявив, що РФ "втратила Україну" через "антиросійську ідеологію". В інтерв'ю "Комсомольской правде" Берич назвав Україну дикою та сказав, що декілька останніх поколінь населення на...