"Помилка державного масштабу": Макаревич висловився про війну на сході України

Музикант також зазначив, що зараз у нього немає тривоги через події в Україні.

Андрій Макаревич. Фото: УНІАН.

Співак, композитор та лідер рок-групи "Машина времени" Андрій Макаревич назвав дії Росії на територію України великою помилкою державного масштабу. Про це він заявив в інтерв'ю росЗМІ, передають Патріоти України.

Музикант також зазначив, що в 2014 році через Україну він був засмучений і робив все, що міг. "У мене була прикрість від того, що відбувається якась дуже велика помилка державного масштабу. Але я розумів, що ніяк не міг вплинути на це. Тобто все, що міг, я робив, але це було, так би мовити, як слону дробина", - розповів Макаревич.

При цьому він також зазначив, що зараз у нього немає тривоги через події в Україні. За його словами, якщо музикант в поганому настрої виходить на сцену, то в такому випадку йому краще взагалі не виходити. Крім того, жити в сум'ятті – це дуже непродуктивно. Адже все одно нічого не зміниться. Треба займатися своєю справою і робити її добре.

У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...

Хіти тижня. Експерт назвав хвороби з 1100-відсотковим ризиком смерті при коронавірусі

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 1:00

За словами академіка, деякі захворювання збільшують ризик госпіталізації в шість разів. Серцево-судинні захворювання ускладнюють перебіг коронавіруса, збільшуючи ризик госпіталізації в шість разів, а ймовірність смерті зростає в 12 разів або на 1100 ві...