Попереду плей-офф: Київське "Динамо" виграло груповий турнір Ліги Європи, знищивши на останок сербський клуб

У завершальному матчі групи підопічні Олександра Хацкевича розгромили сербський "Партизан" з рахунком 4:1, зазначають Патріоти України. Динамівці виграла групу В, набравши 13 очок в шести матчах.

Вже на шостій хвилині після удару Морозюка кияни вийшли вперед. До цього ворота "Динамо" рятує поперечка воріт.

На 28-й та 31-й хвилині Жуніор Мораєс оформив дубль. Двічі асистував бразильцю Микола Морозюк. Під завершення першого тайму гості один гол відквитали. Морозюк порушив правила у власному штрафному і суддя призначив пенальті. Євтович з 11-ти метрів пробив Бущана - 3:1.

У другому таймі уболівальники побачили ще один гол. На 78-й хвилині Мораєс оформив хет-трик, забивши гол з пенальті - 4:1.

Зазначимо, що в іншому матчі групи В "Янг Бойз" з рахунком 2:1 вирвав перемогу в "Шкендербеу".

Нагадаємо, що матчі 1/16 фіналу Ліги Європи пройдуть в лютому 2018 року.

Хіти тижня. Сторонній погляд союзників: Україна очима німецьких вояків 1918 року (фотофакти)

п’ятниця, 23 лютий 2018, 5:00

В далекому 1918 році, коли німецькі війська перебували на нашій землі, в об’єктиви німецьких фотокамер потрапила мальовнича Україна, самобутня та неповторна. Умови Берестейського миру в 1918 р. зумовлювали вступ німецьких та австро-угорських військ на ...

Хіти тижня. Неймовірна Оксана Линів: Українка, яка підкорила Австрію (фото, відео)

п’ятниця, 23 лютий 2018, 3:00

Ця українка - перша жінка, яку було обрано головною диригенткою Опери Граца та філармонійного оркестру Граца, Австрія. Українську диригентку Оксану Линів свого часу не прийняла Львівська опера, зате відчинили двері одразу кілька європейських сцен. Фот...