​Порошенко посмертно присвоїв звання Героя України добровольцю АТО, який знищив кілька російських танків

Легендарний боєць з позивним "Усач" загинув у лютому 2015 під Широкиним, врятувавши ціною власного життя двох поранених побратимів.

Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України посмертно добровольцю Євгену Тельнову. Повідомили Патріоти України з посиланням нау прес-службу голови держави.

«Сьогодні я прийняв рішення присвоїти високе звання Герой України Євгену Львовичу Тельнову, знаменитому «Усачу», який загинув 15 лютого 2015 року у боях під Широкиним, особисто знищивши декілька танків противника, які готували наступ на мирний Маріуполь», - сказав Порошенко під час виступу урочистих заходах з нагоди 3-ї річниці з дня створення Національної гвардії України.

Державну нагороду з рук презмдента отримала удова Героя Світлана. Євген Тельнов був добровольцем, проходив службу на посаді помічника гранатометника. Він загинув, коли взвод першої роти окремого батальйону “Донбас”, в котрому служив Євгеній Тельнов, потрапив у засідку. Виходячи з оточення, Євгеній ціною власного життя витягнув з-під обстрілу двох поранених побратимів. Поховали героя на Ровенському кладовищі міста Кіровограда.

Що ж це коїться? У центрі Києва жінка з малою дитиною вступила в конфлікт з патрульними, ті вдалися до радикальних засобів (відео)

середа, 19 червень 2019, 8:54

Найбільш шкода в цій ситуацію 5-річну дитину, котра на тривалий час залишилась без батьків. Українців спантеличив незвичний випадок у центрі столиці. Думки розділилися з приводу, хто в цій ситуації більш неправий, зазначають Патріоти України. Інцидент ...

Капелани, не допустіть розколу та важкого удару канонічній Церкві: ПЦУ опублікувала термінове звернення до військових священиків

середа, 19 червень 2019, 8:40

Керівництво ПЦУ все ще не бажає вживати суворих заходів до 90-річного владики через його поважний вік та колишні заслуги. У зв'язку з намірами владики Філарета скликати 20 червня незаконний "Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату" військових священи...